Komputer nie chce się uruchomić

Tyle co w temacie. Naciskam przycisk, którym włączam laptop, lampka pali się przez parę sekund i wszystko się wyłącza. Mam Acer Aspire 5710Z.

Czy możecie coś poradzić?

Trudna sprawa wygląda jakby A nie było wystarczającego zasilania sprawdź zasilanie tzn bateria lub podłącz zasilanie zewnętrzne i zobacz czy "dociera do komputera) mój znajomy tak miał

Ale mi to wygląda to na problemy bardziej poważne np uszkodzenie płyty głównej np na skutek upadku laptopa lub problem z BIOS jeżeli z BIOS to mały problem bo tanio zaprogramują Ci ponownie.

Dzięki, sprobuję podłączyć… Ale też boję się, że jest to coś poważniejszego. Przedtem niosłam go w torbie, i kiedy wyciągnęłam,był lekko gorący… :frowning:

Zapomniałeś wyłączyć przed włożeniem do Torby?? włożyłeś włączany i zostawiłeś ??? Oj to się mogła płyta główna nawet usmażyć i inne rzeczy gdy zatkane były otwory wentylacyjne ale sprawdź to zasilanie może się tylko bateria rozładowała jak był włączony cały czas w torbie Napisz co tam stwierdziłeś

Tak nie na temat, autorką wątku jest kobieta :slight_smile:

No, fakt że jestem płci żeńskiej:)

Właśnie stało się to, co napisałeś, dekanet , zawsze nosiłam włączony, tylko że zamykała pokrywę. No i bateria mi się rozładowała w dziwny sposób, w ciągu jakiejś półgodziny. Już wiem, dlaczego :oops: Podłączyłam kabel- musiałam jeszcze po niego pójść, nie mogłam sprawdzić od razu, i wszystko OK. Dzięki dekanet! Do głowy mi nie przyszło, że mam go wyłączać… Ale ulga! !!

marina masz szczęście pewnie jak zamykałaś laptopa przy zamknięciu matrycy coś docięło wyłącznik tak jak jest w niektórych ACER-ach i się wyłączył a nie wszędzie się wyłączają Tylko Pamiętaj na przyszłość by go wyłączać i nie zastawiać otworów wentylacyjnych bo coś się w nim może usmażyć