Komputer nie chce się uruchomić

Siemka zmieniłem liczbę prockow podczas uruchamiania Windowsa z 1 na 4 i PC odmawia posłuszeństwa. Gdy go odpalam z automatu pokazuje Blue screen który informuje że komputer musi zostaw wyłączony aby zapobiec uszkodzeniu. Mam do wyboru opcje uruchomienia w taki sam sposób Peceta lub narzędzie do naprawy komputera

… a Twój komp ma te 4 rdzenie? Specyfikacja. Najproścej, chyba, naprawa-> przywracanie systemu do stanu sprzed zmiany.

Tak ma 4x 3.1ghz. Weź mi może jeszcze napisz jak mam przywrócić system bo nwm zbytnio gdzie mam wejść a nic nigdzie nie mam napisane czy chodzi o opcję odzyskiwania systemu w trybie naprawy czy gdzieś indziej muszę to znaleźć

Przywracanie systemu nic nie dało

Opcję naprawy też próbowałeś? (naprawa przy uruchomieniu) z niebieskiego ekranu? Jak nic nie dało, to najprościej : live cd-> zgrywamy pliki-> reinstalacja. Czy ten Twój 4 rdzeniowiec nie jest może 3 rdzeniowym Phenomem? One chyba na 3,1 były.

Tryb awaryjny?

Nic nie pomogło ani tryb awaryjny ani narzędzia. Chociaż mam okazję przejść na inny system zgram tylko dane które mogę i tyle dzięki za pomoc.

Przynajmniej masz lekcje żeby nie słuchać magików z internetu i żeby nie grzebać w msconfig jeśli nie wiesz co robisz.

Taka zmiana nie powinna niczego zepsuć.

Może zmieniłeś coś jeszcze?