Komputer nie chce się włączyć (D-SUB No signal)

Witam od wczoraj mój komputer nie chce się włączyć. Dzieje się tak od kilkusekundowej przerwie w dostawie prądu. Na filmie można wszystko zobaczyć. Dzieje się tak w kółko.

https://www.youtube.com/watch?v=8TssMncbDdM

 

W trybie awaryjnym uruchamia się jednak w bardzo niskiej rozdzielczości.

Po wciśnięciu F8 wyświetla mi się niebieskie okno z dwoma opcjami i napisem select boot device.

 

Specyfikacja komputera:

 

AMD FX4100 3.60 GHz

Nvidia GT640

8 GB RAM

Windows 7 Home Premium 64-bitowy

 

Proszę o pomoc.

Próbowałeś naciskać F8 przed pojawieniem się logo windowsa, i uruchamiać tryb VGA lub tryb awaryjny? Jeśli dasz radę to spróbuj odinstalować sterownik, uruchomić ponownie (spróbuj normalnie, jeśli nie pójdzie to tryb awaryjny), i zainstalować sterownik ponownie.

 

Jaki masz zasilacz?

Który dokładnie sterownik zainstalować ponownie ? Naciskałem f8 i tryb awaryjny działa. Co do zasilacza to niestety nie wiem.

Sterownik karty graficznej. Sorki, że nie napisałem dokładnie.

 

Rzuć zdjęcie zasilacza jeśli możesz.

Komputer jest podłączony kablem do przedłużacza więc jeśli jest zasilacz to jest wbudowany a co do sterowników sprawdzę to ale prawdopodobnie jutro i napiszę czy zadziałało. Sterowniki aktualizuję cały czas więc powinny być aktualne.

Jeśli był problem ze sterownikami grafiki, to samo ich odinstalowanie rozwiąże problem. Spróbuj.

 

Dasz radę zrobić zdjęcie zasilacza zdejmując lewą płytę obudowy? Zazwyczaj są tam umieszczone łatwe do odkręcenia śrubki. Jeśli masz plombę to nie ruszałbym jednak boku.

Problem rozwiązany w serwisie mi naprawili. Teraz będę walczył o odszkodowanie od dostawcy prądu bo to w końcu jego wina. Do zamknięcia.