Komputer nie chce się włączyć - ekran ładowania Windows

Witam!

Pewnego dnia pracując przy komputerze system zawiesił się. Uruchomiłem go ponownie, jednak podczas włączania cały czas widzę ekran uruchamiania Windows. Sytuacja ta utrzymuje się przez ok. 20 minut po czym daję za wygraną i wyłączam go. Czasem pokazuje się pulpit jednak nie mogę nic robić. Wyczyściłem go sprężonym powietrzem i odczekałem kilka godzin. Komputer uruchomił się, zrobiłem defragmentację (po raz pierwszy) i normalnie pracował przez ok. tydzień (z przerwami na noc :))

Spróbuj uruchomić w trybie awaryjnym (kliknij kilka razy F8 po włączeniu komputera).

Pokaż odczyt SMART dysku z CrystalDiskInfo portable wypakuj i uruchom (zmień ustawienia, Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]), pokaż screena z programu (wszystkie parametry).

Chyba o to chodzilo :slight_smile:

http://imageshack.us/a/img28/9081/l8fl.jpg

Dysk jest uszkodzony.

Dysk jest w bardzo złym stanie (2381 bad sektorów).

Niezwłocznie zrób kopię plików i niestety czeka cię wymiana dysku.

Dzięki za szybką diagnozę Panowie :wink: Miałem dysk 120 GB od poprzedniego komputera i podłączyłem go. Komputer działał i to całkiem sprawnie :slight_smile: Internet nie działał, jest na to jakieś rozwiązanie? Łączyłem się przez kabel UTP z routerem, WIFI w telefonie działa normalnie, a jest od tego samego dostawcy, czyli muszę coś zainstalować. Sterownik LAN?