Komputer nie chce sie włączyc

Witam, chciałbym się was poradzić na temat tego że kiedy włączam komputer po paru sekundach, najwyżej minutach wyłącza się on. Podejrzewam że to może być wina zasilacza, ale nie wiem jeszcze o komputerach tyle aby postawić własną diagnozę. Jeżeli chce skorzystać z komputera wcześniej muszę wyłączyć listwę i poczekać jakiś czas, wówczas komputer mi się włączy, ale jeżeli chce pograć w jakąkolwiek grę znowu mi się wyłącza. Mam nadzieje że ktoś się zainteresuje moim problemem. Z góry dzięki.

Powód może być w brudnym komputerze w środku tzn kurz nie umożliwia dotarcie powietrza do radiatora procesora ,a system zabezpieczeń przeciw spaleniu procesora odcina prąd po przekroczeniu limitu temperatury ;].

Ja zawsze mam czyściutko w kompie, ale sprubuje go przeczyścić tak porządnie hehe dziex, ale naprawdę myślę ze to nie to

Dodane 05.11.2009 (Cz) 13:47

wyczyscilem go ale to nie to

Zobacz zasilacz w środku czy nie są popuchniete kondensatory etc :).

Może być to wina zabespieczeń przeciw spaleniu proca ale wydaje mi się że to raczej wina zasilacza

ok sprawdze

Dodane 08.11.2009 (N) 22:52

I kicha dokladnie wyczyscilem calego kompa, zasilacz tez, ale i tak jest to samo.