Komputer nie chce się wybudzić ze stanu wstrzymania

Gdy wprowadzę komputer w stan wstrzymania nie mogę go z niego wybudzić, ani za pomocą klawiatury ani myszki.

Proszę o pomoc.

a głównym przyciskiem zasilania ??

Ale ja go nie chę wyłączyć tylko przywrócić do normalnego stanu. Przytrzymanie przycisku zasilania powoduje wyłączenie komputera. :expressionless:

Panel sterowania > klawiatura/myszka > właściwości >sterownik >zarządzania energii poszukaj.

Powinieneś mieć taką opcje jak “pozwól temu urządzeniu na wznawianie pracy komputera” . Pewnie jest odznaczona, zaznacz ją i ok, zastosuj :slight_smile:

Powinno być wszystko ok.

PS. Powyższą procedure zastosój równocześnie do klawiatury i myszki.

ja jak korzystam ze stanu wstrzymania to wzbudzam komputer naciskając przycisk zasilania :stuck_out_tongue: za równo w linuxie jak i w windowsach, jeśli nie wstaje to widocznie jeden z podzespołów nie jest kompatybilny (sprzętowo, sterowniki) z trybem wstrzymania - napisz jaki masz komputer jaki system itd.

Podpinam się do tematu.U mnie jest to samo.Tylko reset pozostaję.

Tak jak u mnie :slight_smile:

:expressionless: U mnie gdy nacisne przycisk to…jakby to powiedzieć…jakby sie zaczął wybudzać i wszystko OK ale czarny ekran pozostaję i tylko reset pozostaję :frowning: :evil:

Ja tam jak dam stan wstrzymania, poczekam aż kontrolka dysku przestanie mrugać i wcisnę power’a to komp wstaje z tego stanu tyle, że jakoś mycha nie działa ale siedzę na lapie także touchpad :smiley:

Własnie ja to samo mam tylko że mi komp nie wstaje. :evil: :frowning: :frowning:

wykonaj aktualizację systemu oraz wszystkich sterowników do najnowszych wersji.