Komputer nie czyta karty graficznej hd4850

Witam ,
mam problem z podłączeniem karty graficznej gigabyte hd4850 1gb. Komputer nie czyta po podłączeniu tej karty. Wiatraczek od karty graficznej nawet nie drgnie. Karta jest dodatkowo zasilana jak widać na zdjęciu . Mam wolne 2wejscia(kabelki) z 6pinami i na żadne podłączenie nie reaguje.
Zasilacz widać na zdjęciu . Natomiast płyta główna to gigabyte m56s-s3 . Dodam jeszcze ,że karta graficzna radeon hd5650 działa i nie mam problemu z podłączeniem jej.

Specyfikacja karty - http://www.gigabyte.pl/products/page/vga/gv-r485oc-1gh/specs/

zrób jeszcze reset biosu

Zasilacz jest z czarnej listy i on może by winowajcą,gdyż nie daje odpowiedniej mocy/napięcia.
Ja bym podmienił zasilacz na inny z białej listy.

Wychodzi na to ze to musi być wina zasilacza . Wygląda to jakby ona prądu nie dostawała bo nawet nie drgnie wiatraczek. Reset biosu nie pomógł. Z hd4850 jest długie pikniecie(dźwięk braku karty chyba?) z kolei z ta działającą (krótkie pikniecie) . Tańszym wyjściem chyba będzie zakup karty bez dodatkowego zasilania.


na zdjęciu wrzucam piny którymi próbowałem podłączyć.

A czy ta karta graficzna jest w ogóle sprawna? Testowałeś ją na innym komputerze? Ja kiedyś zapomniałem w HD4850 podłączyć dodatkowego zasilania i po włączeniu komputera stosowna informacja została wyświetlona na monitorze, więc mimo wszystko powinna dać obraz.