Komputer nie czyta newslettera

Mam zainstalowany system Windows Vista - po sformatowaniu dysku i zainstalowaniu programów - komputer nie czyta newslettera i próbował odczytać przez Microsoft Office (a jak odinstalowałem ten program) to teraz kieruje do odczytu na drukarkę . Bardzo proszę o podpowiedź co trzeba zrobić żeby zaczął czytać.

Kerik

W jakim formacie jest newsletter? Jakim programem otwierałeś go przed sformatowaniem dysku?

rgabrysiak , dokładnie nie pamiętam ale chyba Adobe Reader 9.5.0 , ale jest jeszcze jedna sprawa nie mogłem otworzyć linka z twojego e-mila ( też kierowało na drukarkę) żeby wejść na forum dobreprogramy i odczytać twoją odpowiedź , to musiałem z forum otworzyć moje posty i dopiero zobaczyłem treść twojej odpowiedzi.

Kerik

Więc jeśli masz newsletter w formacie pdf to zainstaluj odpowiedni program (np. Adobe Reader X lub Foxit Reader).

Po instalacji nie powinieneś mieć już problemu z odczytaniem newslettera.

Co do kolejnego problemu możesz bardziej wyjaśnić. Czy korzystasz z zewnętrznego programu do obsługi poczty czy otwierasz ją poprzez przeglądarkę?

rgabrysiak , Wszystko jest ok t.z.n wróciło do normy - a przyczyna była b.prozaiczna po prostu nie zatwierdziłem żadnej przeglądarki stron www jako domyślnej i stąd te problemy. B.Dziękuję za chęć pomocy.

Pozdrawiam Kerik