Komputer nie może się uruchomić


(Ekiedrzynska) #1

Mam taki problem, wczoraj weszłam na jedną ze stron internetowych i avast zasygnalizował konia trojańskiego, więc od razu przerwałam połączenie. Chciałam całkowicie wyłączyć przeglądarkę mozilla, ale zawiesiła się ale w końcu udało się ją wyłączyć - był komunikat brak odpowiedzi, ale zamknęłam. Dalej chciałam ponownie uruchomić przeglądarkę - zero reakcji. Zamknęłam więc wszystkie programy, które miałam otwarte i chciałam wyłączyć komputer i włączyć ponownie, ale komputer nie reagował. Tzn. ja mogłam myszką wszystko zrobić - wybierałam start-zamknij itd. ale komputer tego nie wykonywał. Wyłączyłam więc komputer "na siłę" tym przyciskiem, którym włączam.

I teraz jak włączam komputer, pojawia się widows xp i ten paseczek ładowania windows ale potem jest czarny ekran na którym widać tylko kursor myszki, którą mogę się poruszać po całym ekranie, ale komputer w tym momencie zatrzymuje się i jest tylko czarny ekran.

Co to może być? Jak mogę sobie poradzić z tym problemem?


(niezDarek) #2

tryb awaryjny działa ??

jak tak to przeskanuj kompa programem Dr.WEB CureIt! i pousuwaj wszelkie świństwa, następnie spróbuj dać jeszcze logi z HijackThis i Combofix viewtopic.php?f=16&t=36654

wklej je na http://wklej.eu lub na http://wklej.org, a w poście podajesz tylko link do nich.


(Agatonster) #3

EdytaB ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu korekty swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.