Komputer nie odnajduje Pendrive Kingston

Witam!Mam problem z pendrive kingston datatravel 4gb.Do tej pory działał dobrze, wczoraj go podłączylem do kompa koleżanki i też działał, gdy wróciłem do domu nie czyta go w ogóle.Mam kasperskiego i wyczytałem ze mógł on zablokowac jakis klucz ale nie mam pojęcia jak go odblokować.Nie znam sie na komputerach i kompletnie niewiem jak ten problem rozwiązac a są na nim bardzo ważne dane.Jakby ktos umiał mi pomóc,podać ,jakiś program lub napisać mi krok po kroku jak to zrobić będe bardzo wdzięczny.Dodam jeszcze że z USB jest wszystko ok bo podłączałem innego pena.Na innych kompach także nie działa.Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam!

Spróbuj odzyskać:

http://www.instalki.pl/programy/downloa … covery.php

leon08 ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu oraz nie używając polskich znaczków (ę, ą, ś, ż, ź, ć, ń, ł, ó). Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.