Komputer nie odpala

Witam was wszyskich chciałbym was poprosić o pomoc bo nie wiem o co chodzi z moim komputerem wczoraj zmontowałem mu chłodzenie wodne odpaliłem wszysko działało poprawnie przyszedł moment wyłączenia a ze potrzebowałem gniazdka wyłączenia zasilacza i odłączenie. na dzień dzisiejszy komputer nie odpala
Pod zespoły to :
zasilacz evga supernova 750G2,
obudowa od corsair sory nie wiem dokładnie jaka, płyta główna z170X-ud3
Procesor intel i5 6400
Ramy to dwa moduły po 16 gb ballistix sport 3000mhz
Kara graficzna radeon RX 580 4gb od aorusa
Dysk m2 od goodrama 240 gb i SSD od kings tona 480 gb
Oraz wspomniane chłodzenie wodne gamdias chione p2 360 r
Co robiłem z komputerem :
Próbowałem włączyć normalnie i weliminowalem najgłupszy powód czyli nie działający przycisk zwierałem piny potem pomyślałem iż może być to wina zasilacza spilem 2 piny czy zobaczyć czy się uruchomi wiatrak się kręci a gdy podłączam wszyskie kable i zwieram 2 wspomniane piny w wtyczce 24 pin chłodzenie wodne oraz wiatraki podłączone do płyty pracują normalnie tak jak moduł do sterowania chloadzieniami pod pięty do płyty

Wyjmij grafikę i sprawdź na integrze.
To na start, może tylko obrazu niema.

Nic mówię on nawet nie reaguje na przycisk nic nie odpala

No to spora szansa, że diabli wzieli płytę główną. Rozmontuj i sparwdź resztę (czy pina chłodzeniem nie pogiąłeś…). Bez płyty na podmianke 100% pewności nie zyskasz.

Zasilanie CPU podłączone?

Podłączone

Nie sprawdzałem nie są pogiete bardzo ostrożnie montuje procesor
Wykluczyć mogę ram dyski grafikę chłodzenie

I też jak jest wszystko za montowane i włożę kawałek drucika w dwa piny wiatraki podłączone do płyty głównej oraz modół do sterowania opcjami chłodzenia wodnego pod pięty do płyty działają

Nie masz jakiegoś innego zasilacza. Przed wymianą płyty sprawdż czy chodzi na innym zasilaczu.

No właśnie zasilacz został u znajomego inny i nie mam jak tego sprawdzić bo może być to wina zasilacza bynajmniej tak mi się wydaje bo albo jakiś kabel nie działa albo zasilacz