Komputer nie przesyła obrazu

Witam,

chciałem skopiować pliki przez PC w którym mam dysk SSD. Kopiowanie odbywało się w następujący sposób. Rozłączyłem SSD i podłączyłem 2 zwykłe dyski, jeden zwykły i  jeden od laptopa (kopiowałem na niego). Wszystko odbyło się za pomocą live-pendrive z ubuntu, bootowałem go w czasie ładowania a nie przez bios, wybrałem opcję UEFI z pendrive. Po udanym skopiowaniu wyłączyłem ubuntu normalnie, odpiąłem dyski, zamontowałem SSD. Przy próbie uruchomienia PC z zintegrowaną grafiką nie daje obrazu na monitor. Sygnał z tego co widzę jest ponieważ po odłączeniu kabla na monitorze ukazuje się monit o braku kabla. Na innym monitorze to samo. Złącze VGA.

Reset biosu nic nie dał. 

Sprawdź czy wszystkie wtyczki w komputerze są dokładnie podłączone. Dysk na próbę możesz odłączyć, nie jest wymagany do startu komputera. 

Kable kila razy sprawdzane. Podłączyłem teraz dedyka i tak samo brak obrazu. Dysk też odłączony.

Dołożyłem dedyka i też brak sygnału.

A jak zrobiłeś reset biosu? Wyciągałeś baterię czy zworką ? Odłącz kabel zasilający na kilka minut i wyciągnij baterię.