Komputer nie reaguje na przycisk Power

Akurat info o zasilaczu przeoczyłem.
Napisałem tez wyrażnie

A ni ty ani ja ani nikt na tym forum nie udzielił mu w tej sprawie porady o której by on już nie wiedział.
Decyzje musi sam podjąć. Szukać przyczyny, wymienić staroć na staroć czy nowy.
P.S.

Jesteś pewny?.

Decyzje musisz sam podjąć. Czy z pieniędzy na nowy reanimujesz stary ( naprawa lub wymiana) czy tez przeznaczysz je na nowy. Tym bardziej ze z twojego postu wynika ze masz drugi komputer.
Tu niestety nikt ci innej porady nie da ponieważ musiałbyś mieć narzędzia.

1 polubienie

No mam 2 komputer, którego aktualnie używam ale jak pisałem nawet korzystanie z internetu po dłuższym czasie może być irytujące. Po za tym jest to komputer z lat 2006/07 więc musiałbym do niego kupić więcej używanych podzespołów żeby to jakoś w miarę chodziło. Kupowanie nówki płyty głównej na parę miesięcy mija się z celem. Już planowałem kupno używanej płyty ale napisałem temat bo może ktoś coś jeszcze doradzi. Tak czy siak dzięki Panowie/Panie jeśli jakieś był :slight_smile: za pomoc. Przynajmniej wiem już jakiej płyty szukać pod procka.

Pisząc “nowy” miałem na myśli minimum 6 rdzeni, pod to płytę. SSD i HDD.Plus reszta.Obudowa, cooler, zasilacz.,Ram.
Coś około min. 4000 zł
A nie śmieci z przed wielu lat z allegro

A czy ja coś takiego pisałem? Za 3000 zł można już kupić dobry (dla mnie) komputer oczywiście nie na allegro albo jakimś sklepie. Nie mam zamiaru kupować składa tylko wszystkie podzespoły i składać go samemu lub oddać komuś bo za te pieniądze kupując nawet na x-kom dostanę o wiele wolniejszy sprzęt.

/Zamek

Jak by co to wina płyty głównej.