Komputer nie rusza po wymianie części

Witam.

Chodzi o to że wymieniłem płyte główną ramy procesor. Wszystko podłączyłem jednak po wciśnięciu przycisku Power komputer na chwilę się zaświecił (myszka, klawiatura, chłodzenie procesora) i nic się nie działo. Stwierdziłem że to może przez baterie i ją wymieniłem i teraz gdy włącze zasilanie przyciskiem na zasilaczu wszystko zaczyna mrugać i tak bez końca. Jakby miał się uruchomić a nie mógł. (Zasilacz sprawny). Nie mam głośniczka w płycie.

Sprawdź jeszcze raz jak podpiąłeś pamięci RAM, kartę grafiki i procesor…dokladnie sprawdź mocowania pamięci, czy wszystko jest podpięte do zasilacza ( karta grafiki) , i przede wszystkim jak zamocowałeś procesor w gnieździe…może ukruszyłeś lub wygiąłeś któryś z pinów…

Raczej nic z wymienionych. W sumie nie chce mi się z tym walczyć jutro zaniose komputer do informatyka. 

Sprawdź czy dobrze jest naniesiona pasta termo-przewodząca na procesorze… miałem tak, że komp po złożeniu nie ruszył, albo na chwile dawało się wejść w BIOS`a, tam w info o sprzęcie widać było wysokie temp na procku,  zdjąłem radiator, poprawiłem pastę i zaczęło działać…

Podaj specyfikacje PC moim zdaniem jak tak się dziej to jest chyba prawdopodobnie że procesor jest za dobry czyli np. płyta główna obsługuje FSb mówię o LGA 775 np. FSB 1066MHz a ty władowałeś cpu do kompa procek z fsb 1333Mhz albo porostu płyta nie obsługuje tej pamięci ram…Sprwadz czy wszystko dobrze podłączyłeś ii czy nie uszkodziłeś kondensatorów oraz pinów na procesorze oraz na sockecie…

Może chipset nie obsługuje twojego procesora? Sprawdź w instrukcji płyty głównej kompatybilność. Ewentualnie może się tak dziać przez źle ustawione timingi pamięci (miałem tak przy podkręcaniu i zmianie wartości tRCD na zbyt niską).