Komputer nie startuje prawidłowo. Czy reset Windows pomoże i która opcja najlepsza?

Dziwny ten mechanizm pamiętam jak resetowałem na najstarszym buildzie i działało bez dvd czy innych bajerów.

Uruchomiłem komputer z płyty z angielską starszą wersją którą mi znalazłeś


Jak będą jakieś problemy to napiszę.

Aktualizacja najnowsza się ściąga.

Ok. Wszystko dziala teraz. Dzieki wielkie wszystkim, ktorzy mi pomogli! :smile: Jak bede mial jeszcze jakies problemy, to napisze, wiec prosze moderatora zeby jeszcze nie zamknal tematu :slight_smile:
image
Czy to jest najnowsza wersja?

1 polubienie

No tak… i pewnie nie przeczytałeś jak się wywala Extensis Suitcase Fusion?
lol No i są tego właśnie efekty.

Przede wszystkim najpierw deaktywacja kompletnie wszystkich fontów i fontpacków jakie zostały nim zrobione/aktywowane.
To podstawa w ogóle do czegokolwiek w temacie “usunięcie managera”.
I posprawdzać wsio dokładnie, bo jak zostanie aktywny choćby jeden jego krój to się system wyścierwi.

Potem wywala się UTC (Universal Type Client) i jak to zakończy się całkowicie, dopiero na samym końcu idzie deinstalacja Extensis Suitcase Fusion.

Czytać trzeba po prostu co w manualach siedzi i co piszą mądrzy ludzie z supportu apki :wink:

I już nawet nie chce mi się pytać, po jakiego piernika pakujesz sobie w kompa typowo domowego taki kombajn stricte przemysłowy? Weź coś małego i znacznie lżejszego np. ATM, jeśli już musisz mieć taki soft.

3 polubienia