Komputer nie startuje

Witam mam problem wlasnie skladam komputer na uzywanych czesciach komputer nie startuje slychac tylko 3 pikniecia wielo krotnie powtarzane w odstepach czasu co to moze byc?

Wujek Google podpowiada problemy z RAM.

Napisz coś więcej o sprzęcie. W szczególności model płyty głównej, jakie pamięci i ile ich masz.

Plyta glowna MSI MS-7728 kosci 2 samsunga po 2 gb 1333mhz

A i zapomnialem dodac ze przed tymi trzema jest jedno

Odlaczalem kosci ram i jest inny dzwiek

To bardzo istotne. Bo 1 długi i 3 krótkie sugeruje problemy z grafiką.

Ok tylko ze to dziwne bo grafka juz druga i to samo

Jeśli napiszesz dokładnie co do niej wkładasz, to może uda się pomóc w innym wypadku będziemy działać po omacku.

Robiłeś clear CMOS?

Tu masz kody błędów swojego biosu. Może Ci się jeszcze przydadzą.

Beeps Descriptions
1 The memory refresh circuitry has failed
2 Parity errors have been detected in the first 64 KB of memory
3 A failure has occurred within the first 64 KB or memory
4 System Timer failure: Timer 1 on the mainboard does not work properly
5 The CPU has generated an undetectable error
6 8042 Gate-A20 failure: BIOS cannot switch the CPU into protected mode
7 The CPU has generated an exception error
8 The video adapter is missing, or the memory on the adapter has generated a failure
9 The ROM checksum value does not match the value in BIOS
10 The shutdown register for CMOS interrupt channel 2 has failed POST; the system board cannot retrieve CMOS contents during POST
11 Level-2 cache memory has failed the tests, and has been disabled
2 short POST has failed, caused by a failure of one of the hardware tests
1 long, 2 short Failure in video system: a checksum error was encountered in video BIOS ROM, or a horizontal retrace failure has been encountered
1 long, 3 short Failure in video system: the video DAC, the monitor detection procedure or the video RAM has failed
1 long POST procedures have passed

konfiguracja.
Masz procka intela?
Podlacz do integry a karte wyjmij.

Mam identyczny przypadek!

W poniedziałek mam jeszcze 2 rzeczy do sprawdzenia. Jeśli zadziała, to Ci powiem co to było.

Niestety, u mnie była winna karta graficzna, więc jeśli ty sprawdzałeś na dwóch kartach i było to samo to nie wiem co to jest.

temat uwazam za zamkniety okazała sie wina płyty głównej wymieniełem ją i wszystko śmiga ale dzieki ze staraliście się pomuc najwyrazniej w płycie głównej musiały być uszkodzone piny od grafiki