Komputer nie uruchamia się

Witam, mam problem otóż rano normalnie włączyłem komputer, wyłączyłem go normalnie i gdy po południu chciałem go uruchomić to włączył się do momentu gdy wyskakuje już ten napis ’ Zapraszamy’ ale pulpit się już nie ukazał tylko ciemny ekran i myszka. Komputer mogę uruchomić na trybie awaryjnym, przeskanowałem go antywirusem , wyczyściłem CCleaner, obejrzałem czy gdzieś kurz nie zalega ale nie. Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Próbowałeś przywrócić system z punktu przywracania? Jeszcze przy wciskaniu w f8 masz wybór ostatniej dobrej konfiguracji.

A gdzie mogę przywrócić ten system ? A przy wciskaniu f8 nic się nie dzieje ;/

A jak wchodzisz w tryb awaryjny? http://prntscr.com/1wsmmy niżej jest opcja ostatniej dobrej konfiguracji.

O kurcze nie mam takich opcji mam tylko Tryb awaryjny , z obsługą sieci i normalnie tej reszty nie mam ;/

Czekaj, bo to wygląda, jakbyś miał wyłączoną usługę przywracania systemu, którą to możesz uruchomić w trybie awaryjnym i ustawić na automatyczne uruchamianie. Chyba że, były to jakieś kombinowanie z winre. Jest też coś takiego do zainstalowania, jak konsola odzyskiwania. Napisz, co robiłeś w systemie, że masz problem. Z jakiego systemu korzystasz?

Mam Windows 7 , w systemie nie robiłem nic , jestem za tępy żeby zaczynać cokolwiek kombinować z programami ;p

Włączyłeś tą usługę?

Masz takie coś w menu start, jak pomoc i obsługa techniczna. Masz tam takie do kliknięcia - cofnij zmiany. Możesz też kliknąć w ikonę start i w okienku wyszukania programów wpisać przywracanie systemu. Powinno wyżej wyświetlić się przywracanie systemu.

Czekaj teraz na specjalistyczną poradę, bo przywrócenie menu f8 nie jest takie proste.

Wpisałem w wyszukiwaniu ‘przywracanie systemu’ i otworzyłem to, pisze że nie utworzono punktów przywracania na dysku systemowym komputera.

To bardzo lekkomyślne pozbawienie się możliwości przywracania systemu. Teraz trzeba naprawić system z płyty instalacyjnej. Brak zaawansowanych opcji odzyskiwania systemu, wymaga szczególnego działania. Czekaj na specjalistów. To, co możesz zrobić jeszcze, to niewiele. Pierwsze, to poodłączaj urządzenia USB, oprócz koniecznych. Drugie, to użyj RogueKiller, pobierz na pulpit, uruchom jako administrator, wykonaj skanowanie i koniecznie usuwanie. Zrobisz restart. http://www.dobreprogramy.pl/RogueKiller … 39028.html Zapodaj linka z logu 2 z usuwania, który będzie na pulpicie. Treść umieścisz na www wklej.to.

Nie mam pojęcia co się stało, ale komputer dziś uruchomił się normalnie, wczoraj nie robiłem nic …

Masz nadal problem z przywróceniem menu F8. Czasem pozytywnie zaskakują zdolności windows 7 do samonaprawy. Nie zmienia to faktu, że należy włączyć przywracanie systemu. Samemu też można stworzyć punkt odbudowy systemu. W przywracaniu systemu jest taka możliwość.