Komputer nie widzi dysku

Dziękuję za podpowiedzi :slight_smile: , ale nie chce mi się już za tym jeździć i nie ja jedna zostałam oszukana, zresztą 150,- nie jest warte moich nerwów.
Denerwuje mnie tylko to , że z tym dyskiem nie mogę sobie poradzić.

I prawdopodobnie wszyscy tak myślą i nic nie robią a gość dalej sprzedaje, czasami warto dopomnieć się o swoje.

Pobierz CrystalDiskInfo


Wszystkie wersje > wersja portable
Rozpakuj, uruchom wersję zgodną z systemem(32, lub 64 bit)
Pokaż okno z wszystkimi atrybutami(rozciągnij)

Bardzo proszę

To jest dysk z dekodera. Sama możesz go tylko uszkodzić. Serwis powinien odblokować - koszt, kiedyś ok 40 zł, jak teraz, nie wiem.
Dla ambitnych i lubiących ryzyko:

Witam
Przetestowałam wiele opcji i dużo różnych programów - niestety z każdym były problemy.
Wstawiam screena z programu, który sobie radzi z wymazywaniem danych i czyszczeniem dysku , ale nie wiem co będzie dalej.

I jak udało się ?

Jest dopiero 29.57 GB / 465.76 GB :slight_smile: więc za szybko to nie idzie :slight_smile: Mi się wydaje , że to Czyszczenie dysku nadpisuje 00 dlatego to tak wolno idzie, a wersja programu jest PRO. Komputer nie jest najgorszy, więc od komputera to nie jest zależne.

no to trochę potrwa, ew można spróbować jakimś programem bootowalnym jakimś silnym, znam taki jeden jakby nie wyszło podam nazwę.

Tylko pisałam wcześniej , że na dysku jest hasło , 17 polecanych programów nie dało rady, bo albo nie widziały dysku, albo nie na mój system - w większości próbowały , ale wychodził error lub dysk jest zabezpieczony przed zapisywaniem. Po jednym musiałam przywracać system, ponieważ zrobił mi rakietę z Windowsa :)))

Jeżeli nie masz hasła, to nic nie zdziałasz. Hasło uniwersalne, którego używasz, najczęściej nie godzi się na nic w sytuacji, kiedy jest to dysk z dekodera. I nic z tym nie zrobisz. Koniec tematu, tak naprawdę. Albo kasowanie ATAPWD, albo zainteresuj się nowym dyskiem.

Ok dysk odblokowany - temat do zamknięcia :)))))

Dobrze by było napisać, co pomogło rozwiązać Ci problem, aby ktoś inny mógł z tej porady skorzystać. Właśnie po to się tutaj udzielamy :wink: Jak już zdecydujesz się napisać rozwiązanie, to oznacz je przyciskiem AKCEPTUJ ROZWIĄZANIE, który jest ukryty w kropeczkach :wink: