Komputer nie widzi karty graficznej

Witam!

Mam problem - próbowałem odinstalować sterowniki od starej karty graficznej. Gdy je odinstalowałem i zrestartowałem komputer obraz miał bardzo małą rozdzielczość i nie dało się jej zmienić. Wszedłem w menadżer sprzętów i zauważyłem, że nie ma tam w ogóle karty graficznej. Gdy próbuję jeszcze raz zainstalować sterowniki do tej nowej karty lub odpalić Catalyst Control Center to wyskakuje komunikat że nie mam karty ATI (tej nowej). Nie chce odpalić też żadna gra, przewijanie chodzi bardzo niepłynnie. Co robić? System XP SP3

Cześć,

podaj model grafiki, płyty głównej i sterowników.

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

RADEON 9800XL, sterowniki ze strony ATI, płyta główna ASUS A7N8X-X - wiem że wszystko mega stare ale on tylko służy do internetu, dokumentów czasem jakiejś prostej gry :slight_smile:

Najnowsze sterowniki nie zawsze zawsze są najlepsze…

Masz zainstalowane najnowsze sterowniki do swojej płyty głównej tzw. Chipset?

W Menedżerze urządzeń czysto ?

Tzn. nie ma żadnych żółtych wykrzykników lub znaków zapytania ?

W menadżerze urządzeń właśnie nie ma nawet żadnej wzmianki o karcie. Wcześniej wszystko działało bez problemu na obecnych sterownikach, tylko gdy usunąłem te stare sterowniki. Jak sprawdzić czy mam sterowniki do chipseta?

Dodane 26.05.2013 (N) 17:53

Znalazłem wykrzyknik przy NVIDIA nForce AGP to PCI bridge

Dodane 26.05.2013 (N) 18:03

Zupdatowałem sterownik do tego: NVIDIA nForce AGP to PCI bridge i wszystko jest ok. :smiley: dzięki za pomoc. do zamknięcia

Cześć,

zainstaluj jedne ze starszych Omega Catalyst - np. to: http://www.omegadrivers.net/index.php?o … Itemid=132

Z wyrazami szacunku,

Lewanxd

EDIT. Sory, za długo pisałem :slight_smile: