Komputer nie widzi karty graficznej

Kupiłem kartę gigabyteHD7770 jednak gdy ją podłączam mój komputer pisze, że nie ma sygnału (podłączam przez HDMI) usunąłem już stare sterowniki i mam pytanie czy mógłby ktoś mi opisać co zrobić aby karta zaczęła być widoczna.

Napisz model płyty głównej. Proponuję zrestartować BIOS przez wyciągnięcie zworki na płycie głównej na 15 min.

Plyta Glowna: H61M-E33 (B3)

Podłącz monitor pod wyjście z karty graficznej DVI. Podejrzewam ze podłączasz pod HDMI na płycie głównej(?), z niej możesz korzystać pod systemem aby przełaczać obraz na wyjście inne niż monitor (np: TV). 

Czy karta nie wymaga przypadkiem dodatkowego zasilania? Podłączyłeś je?

Wejście DVI mam zajęte do TV, Tak podłączyłem obydwa źródła zasilania.

To przychodzi mi do głowy tylko sprawdzenie karty na innym komputerze. Wentylator(y) na karcie się załącza?

Tak wentylator się kręcił.

 Wypnij TV i podłącz monitor i sprawdź teraz.

Na DVI też nie działa więc po prostu po świętach oddam ją na gwarancję.

Dziękuję wszystkim za pomoc.

trudno uwierzyć żeby nówka karta nie działała , zanim oddasz ją to sprawdź u kogoś na innym PC

podłączyłeś dodatkowe zasilanie do karty ?twoja stara karta nie wymagała go ,ale ten radeon już tak ( kabel 6 pinowy z zasilacza podpinasz pod kartę ) do karty w pudełku powinna być dodana też przejściówka z molexa na 6 pin gdyby zasilacz nie posiadał takiego kabla ,najlepiej to sprawdź oba połączenia może 6-pinowy kabel z zasilacza jest uwalony ,w końcu to modecom.

zresetuj też ustawienia biosu przez wyciągnięcie na kilka minut bateryjki która znajduje się na płycie głównej.