Komputer nie widzi mi nowej karty

Witam kupiłem sobie taki sprzęt komputerowy http://www.morele.net/inventory/info/fa9S54/ i mam jeden problem firma morele. net na początku wesłała mi złą kartę graficzną więc za nim mi ją wymienili działałem na karcie zintegrowanej. Po przysłaniu przez tą firmę już odpowiedniej karty postanowiłem ją zamontować ale nie wiem czemu system wciąż restartuje tylko z karty zintegrowanej jak przełączam kabel na tą kartę dodatkową monitor idzie odrazy w stan uśpienia. Karta została dobrze podpięta do komputera wraz z zasilaniem czemu tak się dzieje czy ja muszę coś przestawić w biosie hoć wydaje mi się że powinna sama restartować proszę o pomoc czemu tak się dzieje czy zasilacz może jest za słaby lub uszkodzona czy może jest to wina karty.

Faktycznie w BIOSie są dwie pozycje (jedna za drugą) dotyczące karty graficznej:

  1. Integrated Graphics Configuration i tu naciśnij Enter, aby wejść do submenu i tę kartę wyłączyć.

  2. Initiate Graphic Adapter i tu wybrać pozycję [PEG] PCI-Express Graphics Device jako priorytetową podczas startu.

możesz a raczej musisz jeśli tak się dzieje wyłączyć w biosie kartę zintegrowaną i jeszcze sprawdż dobrze podłączenie karty kable jak i samo wpięcie do płyty głównej czy wszystko dobrze podociskane i odinstalować sterowniki karty graficznej restart , na koniec zainstalować sterowniki do karty i restart powinno działać .

a jeszcze jedno w menadżerze urządzeń znajdż swoja kartę , właściwości opcja włącz zobacz czy to opcja jest włączona !?!?

właśnie problem w tym że w menadżerze urządzeń jest tylko karta zintegrowana tej dodatkowej mi nie pokazuje