Komputer nie widzi mikrofonu?

Witam mam problem ,zakupielm mikrofon firmy media-tech lecz mi go nie widzi myslalem z,ze jest to usterka sprzetu lecz dzialajace sluchawki gdy podpinam pod wejscie dla mikrofonu poprosu jest cisza … .No tak ale przejdzmy do tego poco pisze temat a mianowicie POMOCY ;] czy ktos moze mi pomoc w tej chwili sciagam servis packa 2 windows xp moj kolega mowi ze wtedy zadziala ale jezeli nie to odrazu sie ubezpiecze na tym forum ;].

Z gory dziekuje ;]

Filip.

Słuchawki podpina się do wyjścia audio (do tego samego gniazda co głośniki).

Słuchawki nie będą działały na wejściu mikrofonowym.

Wejdź w:

START -> Panel sterownia -> Dźwięki i urządzenia audio -> zakładka “Audio” -> w pozycji “Nagrywanie dźwięku” wybierz swoją kartę dźwiękową -> przycisk “Głośność” -> suwaki maksymalnie do góry -> zakładka “Głos” -> w pozycji “Nagrywanie głosu” wybierz swoją kartę dźwiękową -> przycisk “Głośność” -> suwaki maksymalnie do góry -> Zastosuj, Ok.

Jeżeli powyższe zabiegi nie pomogą, to napisz jaką posiadasz kartę dźwiękową.

;o nie mam nic do wyboru w zakladce nagryaj dzwiek (mam karte dzwiekowa zintegrowana) znasz inny sposob ? Przed formatem mi dzialalo.:frowning:

Pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Nazwa płyty głównej

-> Mikroukład płyty głównej

-> Multimedia (karta dźwiękowa)

Płyta główna

Mikroukład płyty głównej Intel Grantsdale i915P

Karta dźwiękowa C-Media CMI9880 @ Intel 82801FB ICH6 - High Definition Audio Controller [b-1]

sory ze tak pozno ;]

slayter , najpierw zainstaluj ten sterownik do chipsetu płyty głównej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

Następnie zainstaluj poprawkę KB888111.

Następnie zainstaluj ten sterownik do karty dźwiękowej.

Po zakończeniu instalacji uruchom ponownie komputer.

ok to ide poinstalowac to