Komputer nie widzi mojego telefonu

(PaDagiusz) #1

Witam.Od kilku dni mam problem z telefonem. Chodzi o to że po podłączeniu telefonu pod komputer kablem USB komputer kompletnie go nie odczytuje. Na telefonie też nie pojawia się informacja o podłączeniu go. Jedyne co się z nim dzieje to się ładuje. Z góry dziękuję za pomoc :smiley:
Telefon to HTC Desire 530

(MrBeckham666) #2

debugowanie usb włączone ?

(PaDagiusz) #3

Sprawdzałem przy wyłączonym i nie działa. Tak samo przy włączonym. Nic się nie zmienia.

(bachus) #4

Szkoda, że chociaż nie podasz jaki system operacyjny i czy sprawdzałeś inne porty USB. Może masz kabel USB przeznaczony tylko do ładowania?

(PaDagiusz) #5

Właśnie nie. Jeszcze kilka dni temu działało. Więc nie może być przeznaczony tylko do ładowania

(Slodki_malin) #6

Sterowniki?

(tobexor) #7

czy to win 10
bo jeśli tak to występuje znany problem z tel na androidzie że od czasu do czasu z d*py nie wykrywa telefonu
jak dotychczas pomaga niestety tylko format sam to przerabiałem już 2 razy
ps. pomaga także duża aktualizacja np creators update

(Longhorn2009) #8

Sprawdź czy w menadżerze urządzeń nie pojawił się żółty pytajnik przy fonie. Dość częsty przypadek nie tylko na win 10. Gdyby tak było musisz ponownie zainstalować driver dla niego.

(PaDagiusz) #9

Nie było żadnego pytajnika niestety. Właśnie to sprawdziłem jako pierwsze bo kiedyś już tak miałem lecz to nie to. Zrobiłem reset telefonu i teraz wszystko działa. Nie wiem na czym polegał błąd. W zasadzie to trochę dziwne ale jednak realne.