Komputer nie widzi mojego telefonu

Witam.Od kilku dni mam problem z telefonem. Chodzi o to że po podłączeniu telefonu pod komputer kablem USB komputer kompletnie go nie odczytuje. Na telefonie też nie pojawia się informacja o podłączeniu go. Jedyne co się z nim dzieje to się ładuje. Z góry dziękuję za pomoc :smiley:
Telefon to HTC Desire 530

debugowanie usb włączone ?

Sprawdzałem przy wyłączonym i nie działa. Tak samo przy włączonym. Nic się nie zmienia.

Szkoda, że chociaż nie podasz jaki system operacyjny i czy sprawdzałeś inne porty USB. Może masz kabel USB przeznaczony tylko do ładowania?

Właśnie nie. Jeszcze kilka dni temu działało. Więc nie może być przeznaczony tylko do ładowania

Sterowniki?

czy to win 10
bo jeśli tak to występuje znany problem z tel na androidzie że od czasu do czasu z d*py nie wykrywa telefonu
jak dotychczas pomaga niestety tylko format sam to przerabiałem już 2 razy
ps. pomaga także duża aktualizacja np creators update

Sprawdź czy w menadżerze urządzeń nie pojawił się żółty pytajnik przy fonie. Dość częsty przypadek nie tylko na win 10. Gdyby tak było musisz ponownie zainstalować driver dla niego.

Nie było żadnego pytajnika niestety. Właśnie to sprawdziłem jako pierwsze bo kiedyś już tak miałem lecz to nie to. Zrobiłem reset telefonu i teraz wszystko działa. Nie wiem na czym polegał błąd. W zasadzie to trochę dziwne ale jednak realne.