Komputer nie widzi myszki i klawiatury?

Witam!

mam taki problem, że: kiedy włączam komputer nie działa mi myszka i klawiatura. Kable nie są przerwane, bo myszka świeci ale kursor się nie rusza. W klawiaturze przy właczeniu komputera migają trzy światełka: Num Lock, Caps Lock i Scroll Lock a potem klawiatura jest “martwa”. Nie moge wejśc nawet do biosa. Wydaje mi się, że to jest jakiś wirus. Może istnieje jakiś program, który by to naprawił. Tylko skoro nie mogę używać myszki i klawiatury musi się on sam uruchomić (może być też problem z pobraniem :?). Najlepiej jak by się uruchomił z płytki to bym sobie kumpla nagrał, bo CD-ROOM działa, głośniki też tylko myszka i klawiatura nie.

Proszę o pomoc. Z góry dziękuję.

a próbowałeś jakąś inną myche lub klawiature podłączyć?

Po pierwsze to sprawdz czy dobrze podpiąłeś ten sprzęt. Może myszke podpiąłeś pod klawiature i odwrotnie… Windowsa też nie zainstalujesz bo potrzebne jest klawiatura (F8, enter, itd…) hmm dziwna sprawa…

Jeśli to wirus to możesz nagrać płytę bot jakiegoś programu antywirusowego tylko niestety nie wszystkie antywirusy mają taką możliwość z tego co pamiętam to w nortonie była tak możliwość i programie antywirusowym od firmy gdata ale nie pamiętam jak sie nazywał chyba antywaitenkit czy jakoś tak

antivirenkit

tak próbowałem ale nie pomogło :frowning:

A jaki msz sprzęt (ps/2 usb?) i jake gniazdka w płycie?

te programy antiwirusowe strasznie zacinają kompa , a u siebie i tak bym nie mogł tego zainstalować bomi nie działa klawiatura i myszka. Macie jakies inne pomysły???

Złączono Posta : 09.11.2007 (Pią) 19:55

Hehe sory za kłopot ale każdy człowiek sie może pomylić podłączyłem odwrotnie myszke z klawiaturą dopiero to dostyrzegłem więc pisze teraz ze swojej klawiatury :wink: i szacunek sla majestica. Temat zamknięty.