Komputer nie widzi myszki i klawiatury

Ma problem.

Mój komputer nie widzi myszy i klawiatury. Obydwie podłączone usb.

Na innym kompie działają poprawnie.

Prubowałam przepiąć do innych portów jednak nic to nie daje.

Stare myszki równierz nie działają.

Nic nie idzie sprawdzić na kompie bo nie moge wyjść z panelu startowego.

Czy ktoś coś takiego miał?

Dodam że komp jest nowiutki 2 miechy.

Do wczoraj wszystko grało .

A robiłeś coś wczoraj? odinstalowywałeś coś? Ja tak kiedyś miałem jak Kasperskyego odinstalowałem. Raz wyłączyło mi tak jak Tobie i nie potrafiłem kompletnie nic zrobić, dopiero serwis zrobił, a drugi raz wyłączyło tylko myszkę, więc walnąłem formata.

Nic, dosłownie nic nie robiłam.

Wczoradz działało dzisiaj nic nie moge zrobić.

Ale byłą sytuacja że w trakcie gry wywalało mnie na pulpit.

Spróbuj przywrócić system do momentu gdy wszystko działało poprawnie.

Być może ktoś wyłączył obsługę USB w BIOSie. Można wejść do BIOSu? Jeśli tak, to przywróć ustawienia domyślne BIOSu. Jeśli nie da się wejść do BIOSu a Twoja płyta główna posiada złącza PS/2 do myszy i klawiatury to zdobądź taką klawiaturę i spróbuj przywrócić domyślne ustawienia BIOSu.

:roll:

Do biosu wejść nie moge bo to win8.

i żeby w bios wejść musze mieć klawiature.

Błędne koło.

Dodane 19.03.2013 (Wt) 16:03

A usługa USB raczej nie jest wyłączona bo adapter WiFi działa.

Dodane 21.03.2013 (Cz) 12:39

Ok. Dziś nastąpiła zmiana.

Moge wejść do BIOSu. Mysz i klawiatura śmiga.

Niech mnie ktoś pokieruje jak przywrócić ustawienia fabryczne.

Okazało się że komputer przed wyłączeniem zrobił jakąś aktualizacje.

Miałem podobny problem. Czasami nowa 8 ka po włączeniu nie widziała klawiatury i myszki(microsoftu bezprzewodowa). Czytałem wasze posty . Wszedłem w bios i wyłączyłem myszkę i klawiaturę. Dziwne tylko ja mam ufei zainstalowanego windowsa . Doczytalem że w takiej konfiguracji tak ma być ustawione. Mi pomogło. Tylko po wyłączeniu kompa tak się działo po restarcie było ok. Do myszki i klawiatury były wgrane najnowsze sterowniki. Ale kiedy windows sam sobie je instalował (automatyczne pobieranie sterowników)to zawsze był błąd ze zgodnością i musiałem robić to ręcznie. Na początku myślałem że tu jest przyczyna.