Komputer nie widzi telefonu

Mam telefon motorola v360.Do tej pory komputer widzial ,a tearz nagle przestal widziec i pisze ze blad urzadzenia.Czego to wina i co robic? :frowning:

przetrzyj styki w kablu i telefonie. Jak nie pomoże zainstaluj na nowo sterowniki.

do tego telefonu nie potrzeba sterowników.

A kartę pamięci na telefonie normalanie czyta??

A w ustawieniach telefonu przypadkiem nie zmieniłeś opcji na DANE\FAX?

Witam

Mam problem z połączeniem sie poprzez kabel USB ,do wymiany plików miendzy komputerem a telefonem co tu zrobić zainstalowałę sterownik kabla więc jak połącze kabelek jest piknięcie , zainstalowałę WellPhone no tu też nie moge skonfigurować by sie łączył ani nie wykrywa telefonu zainstalowałę My Pictures and sunds (kilka wersjii) i nic nie widzi telefonu zainstalowałę Cell Phone Manager też nic nawet niebardzo wiem czy to jest do tego program ,ustawiałę com5 tam gdzie jest usb podłączone testowałę łącza ale nie łapie , jeśli wie ktoś jak sie prawidłowo ustawia i przez jaki program taki mały chłopski schemacik to byłbym wdzięczny przedewszystkim Jaki ten program powinien być?

mam też nokie 6610i i też mam pod kabel usb (MobiMB) i działa mi świetnie ale z sagem,em se niemoge dać rady

prosze o pomoc?

ps. kabel nie jest orginalny kupowany na allegro i do noki też więc niesondze by to był problem

moze okulary :mrgreen: :mrgreen:

masz napewno rozwaony kabel;d

OT-y KOSZ