Komputer nie widzi w wifi sieci - Router TP-LINK-W8960N

Tak jak w temacie, żaden z komputerów nie widzi sieci. Natomiast samo połączenie z internetem działa, gdyż po podłączeniu laptopa z którego konfigurowałem Router jest połączenie, ale już po wyłączeniu kabla laptop przestaje widzieć sieć, a powinien. Nie wiem w czym leży problem, proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Edit: Po paru minutach działania sieci, 2 PC i 1 Laptop nie widzą sieci w ogóle, 1 Laptop widzi sieć ale nie może się połączyć a Iphone 4g widzi sieć i łączy się bez problemu, ■■■?

Dodane 09.08.2011 (Wt) 6:44

Ref

Dodane 09.08.2011 (Wt) 8:20

Poprawka: Udało mi się rozpracować samemu (infolinia tp i tplink niech da mi całusa w czteroliterowca).

Teraz wszystkie komputery widzą sieć, ale nie mogą się do niej połączyć. Dla przyszłych osób mający podobny problem, w ustawieniach, dokładnie:

Wireless - Advanced i tam zmieniamy channel z auto na inny (mi działa na 11)

Pozatym zmieniałem też w Advanced Setup - Lan pod DHCP Enabled/Disalbed zakres adresów IP na maksymalny czyli (x to adres stały, mojej sieci domowej) x.x.x.2-x.x.x.254 z x.x.x.100-x.x.x.200 . Nie wiem co to daje, ale nie pasowało mi to. Wytłumaczcie mi co to daje a pozatym dlaczego komputery nie mogą się połączyć do tej siecii??

Dodane 09.08.2011 (Wt) 8:27

Głupota ludzie!! Wireless - Mac Filter i z mieniamy na Disabled i Voila!