Komputer nie włącza się po wymianie zasilacza

Witam. Mam problem kupiłem nowy zasilacz i komputer wogle nie chce sie włączyć , wydaje mi sie ze wszystko dobrze podłączyłem. Dodam ze zmieniłem na stary i działa normalnie.

Podam parametry :

-Gigabyte GA 945P-S3

-Intel Core 2 Duo E4300 ( mam tez kupiony E6600 ale czekam na paste :smiley: )

-Geforce GT 320

-DDR2 2x2GB

-Mode Com FEEL 400W

Ten nowy to Corsair 600W V2 CX

Jak czegoś nie podałem to mnie powiadomcie :slight_smile:

To coś przy podłączeniu na pewno robisz źle. Jesteś pewny, że nie wpiąłeś zasilania od pci-e pod procesor? Bo od modecoma ma na pewno więcej wtyczek.

własnie tu mnie jeden fakt zastanawia bo przy modecomie podlaczenie pod procka są 4 wejscia a w tym nowym są 2 i 6 … i podłaczam te co jest 6

Poszukaj wtyczki 8 pinowej rozłączanej (4+4). Przynajmniej u mnie tak było przy załączaniu z nowym zasilaczem i miałem dodatkowo podpisane pci i po rozłączeniu i wpięciu działa. Złącze (6+2) jest chyba do kart graficznych.

Jest 8 pinowa ok sprobuje, tak wlasnie sie dowiedzialem ze 6+2 jest do kart graficznych.

Kabel z wtyczką 6+2 jest kablem do zasilenia karty graficznej. Musisz mieć kabel z wtyczką 4+4, którą to wtykasz w gniazdo obok procesora.

Dziekuje wszystkim za pomoc , udało mi sie podłaczyć tak jak pisaliscie i wszystko działa !