Komputer nie włącza się ? pomocy!

Witam

sprzęt to: ASRock P4VM800 +intel 2,33Mhz + 1GB ram.

więc tak komputer po naciśnięciu power nie startuje - wentylatory kręcą sie dysk coś tam za burczy i tyle… !!

sprawdzałem: pastę pod procesorem - wymieniłem, ramy, dysk, kondensatory na płycie głównej nie są spuchnięte, nawet zasilacz wymieniłem i nic…

karta grafiki jest zintegrowana nawet jak wsadziłem na agp kartę inna było to samo.

ma ktoś jakieś pomysły ? podejrzewał płytę główną lecz nic z komputerem się nie stało ani przepięcia ani nić takiego co bym zauważył ?

z góry dziękuje za sugestie !

Też stawiam na płytę lub zasilacz.

Też myślę, że płyta główna, a na jaki zasilacz wymieniłeś ;]?

BTW: Mhz, a nie GHz?

dałem fell 350 nowy, a dlaczego raz kiedyś się uruchomi a później 10 razy nie i to nie zawsze uruchamia się gdy jest zimny nie ma reguły… i czasem jak zaskoczy to uruchomi sie ze tak powiem 10 razy i później znowu nie ?

feel 350 to nie jest zasilacz tylko bomba zasilająca. sprawdź na czymś normalnym.

na jakim zasilaczu hulało to wcześniej?

E … tam, o ile jest sprawny do tej konfiguracji spokojnie wystarczy. Założyłem wiele tych zasilaczy i do tej pory żaden nie wrócił do reklamacji, czyli nie jest z nimi tak źle.

Nie wróciło, no ale zasilacz najwyższych lotów to to nie jest. Zależy jak się trafi :wink:

również złożyłem wiele zestawów, i niestety u mnie te zasilacze (i czasem nie tylko one) leciały na gwarancję, nawet kilka razy ten sam model feela modecoma - dlatego jestem uprzedzony.

inna sprawa jeśli to jest modecom w wersji mc, te nawet dają radę.

Albo coś nie tak z płytą, albo zasilacz do kitu. Włóż jeszcze inny zasilacz. Jeśli to nie pomoże to znaczy, że padła płyta. Można też spóbować wymienić baterię na płycie.

Ale o tym feell popisaliście lecz to nie on bo na innych zasilaczach jest to samo:( baterie wymieniałem też na nową… wiec chyba czas na płyte:(

czy jakieś inne propozycje ?