Komputer nie włącza się prawidłowo

Daje na napraw system i tło niebieskie parę opcji do wybory.

To nie mam pojęcia - to mi wygląda na problem dysku M2?

Dowolny dysk sata + świeży system, zgraj dane z M2 + test tego M2 + świeży system.

Lub szukaj rozwiązania w sieci.

Edit:

I szybo ten pendrive naprawczy zrobiłeś? zrób i próba.

ok zrobię.
Chce postawić system na innym dysku ssd komunikat:
Nie mogliśmy utworzyć nowej partycji ani zlokalizować istniejącej .Aby uzykać więcej informacji zobacz pliki dziennika Inatalotora systemu windows.

Bo instalator W10 nie widzi dysku sata i chyba też dysku M2 - na czas instalacji wyjmij dysk M2.

Widzi robię naprawczy pen zobaczymy

Zrobiłem tego pena dałem napraw komputer i to samo!!

A może wziąć pod uwagę poradę stąd: Komputer zawiesza się i restartuje

Nic to nie dało dalej to samo.

  1. zrób reset biosu baterią:
    Komputer odłączony od zasilania 230V, wyjmujesz baterię z płyty na 10 minut, wkładasz, uruchamiasz kompa i start do biosu, ustawisz datę i godzinę (prawidłowy reset zresetuje te dane) i zapiszesz bios Save.

  2. do naprawy użyj najnowszego ISO W10 - masz podane.

Zrobilem jak napisałeś nic dalej to samo.

To wyjmujesz dysk M2 i stawiasz system na SSD - też nie da rady?

Tez nie da rady.

Ale to żadna odpowiedź - tak możemy pisać do końca świata i jeden dzień dłużej. Konkrety + screeny.

No chyba nie załatwiłeś płyty?

Poradniki:

http://www.mamkomputer.info/instalacja-windowsa-10-z-dvd-pendrive-instrukcja/

Pisze z kom to jak ci zrobie sreeny.
Po wyciągnięciu dysku M.2 wcale nie ma obrazu biosu itd cieno no signal.

To posprawdzaj dokładnie wszystko - mocowania,osadzenia, wtyczki, ram i inne, do biosu wchodzisz bez problemu bez podpiętego dysku - albo padła płyta.

Edit:

A jak masz podpięty monitor z płytą? VGA,DVI,HDMI, monitor sprawny?

Wszytko ok sprawdzone , monitor sprawny podpięty z kablem DisplayPort
Płyta główna aurus z 270 gaming 7.

No to działaj - wszystko napisane.

Jak coś dokładny opis problemu + zdjęcia.

Nic nie wymyślę skasowałem stary win z dysku M.2 chciałem zainstalować nowy system komunikat :
Nie mogliśmy utworzyć nowej partycji ani zlokalizować istniejącej .Aby uzykać więcej informacji zobacz pliki dziennika Inatalotora systemu windows. Bios widzi dysk M.2 ??

Ale przecież instalowałeś system na dysku M2?

Jak masz w biosie ustawione UEFI daj na Legacy,wyłącz Secure Boot i kombinuj.

Albo źle zrobiona instalka W10? na pendrive lub instalator nie widzi dysku M2 lub za dużo partycji na nim lub dysk uszkodzony?

Edit:

Albo jak instalator W10 dochodzi do dysku M2, trzeba w zaawansowanych najpierw usunąć wszystkie partycje z niego - dysk M2 ma być jak nowy, założyć nową i sformatować i instalować system.

Teraz tak zrobiłem podpinałem wszystkie dyski zostawiłem sam M2 zrobiłem nową partycje reszta usunieta i poszło.