Komputer nie włącza się

witam, dziś dostałem komputer do przeczyszczenia od kuzynki, gdy wczoraj bylem u niej normalnie się włączał zaś jak dziś przywiozła mi go to pierwsze sprężonym powietrzem przeczyściłem i wymieniłem paste termoprzewodzącą no i podłączam do prądu a tu tylko dioda na płycie zielona się świeci a jak naciskam przycisk uruchom to nic się nie dzieje. Do płyty jest podłączony chyba tylko kabel od głównego zasilania, czemu nie działa?? i jeszcze pytanie, ten kabel powinien być podłączony tylko w jednym miejscu http://www.picshot.pl/public/view/226997

Sprawdz czy aby na pewno podłączyłeś wszystkie kable dobrze, jeśli tak podociskaj je. Druga opcja zobacz czy jest komputer włączony do zasilania z tylu obudowy powinieneś mieć od tego przycisk(choć nie każdy komp to ma)

Jak masz podłączone same zasilanie to jak płyta główna ma wiedzieć że wcisnąłeś przycisk?

panel przedni też podłączony

Dodane 07.10.2012 (N) 20:01

pomożecie?

Czy na pewno wszystkie kable podłączyłeś jak było wcześniej. Czy po uruchom wiatrak nad procesorem kręci się i pozostałe wiatraki. Kabel od wiatraka podłączony do płyty głównej i zasilanie procesora wtyczką 4 albo w nowszych 8 pin przy procesorze też podpięte. Wtyczka 20 czy 24 pin ta szersza z zasilacza również wpięta w płytę główną bo na zdjęciu jej nie widać. To nie są jeszcze wszystkie kable jeszcze zasilanie do dysku i napędu i kable sygnałowe no i połączenia z przednim panelem ale twierdzisz że podłączone. Sam powinieneś sobie odpowiedzieć przywrócić pamięć które kable odłączałeś może tylko w pobliżu procesora.

podaj parametry: zasilacz (typ, producent, model), płyta główna, procek, grafika, pokaż jak podłączyłeś przewody od panelu przedniego.