Komputer nie wykrywa dysku (F:) ( usb pamięć masowa)

Mam problem. Podłączyłam telefon do laptopa przez USB. Ustawiłam w telefonie tryb pamięci masowej ( było do wyboru jeszcze Samsung PC Studio ) Wszystko ładnie działa, ale jak wchodzę na urządzenia i drukarki , naciskam ikonę Samsung Mobile USB Modem chcę przeglądać pliki, to wyskakuje mi dysk wymienny (F:) ale nie można go nacisnąć jest niepodświetlony ( szary ).

Co mam zrobić? Chcę przesłać pliki z laptopa na komórkę. Mam samsunga j700 :wink:

witam. Musisz oczyścić windows. :wink: zrobił się bajzel.

zastosuj, potem restart

http://www.opera-fanklub.cba.pl/poradni … zenia.html

definitywnie jest to problem z oprogramowaniem, a tak ap-ropo to po co wchodzisz:

wiem jak to jest w nokiach w trybie masowym, wchodzę do folderu images, może po prostu w złym folderze szukasz?

ewentualnie sprawdź przez Samsung PC Studio, ale w tym wypadku będziesz musiał pobrać program ze strony producenta.

i to przypuszczam będzie rozwiązanie, że w ten sposób przekopiujesz to co chcesz,

ten program Samsung PC Studio jest coś ala iTunes, zarządzasz plikami na telefonie po prostu. sprawdź to i pisz. :slight_smile:

tyskaaco ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.