Komputer nie wykrywa karty graficznej

Mój jakoś piszczy 6 razy, liczyć jeszcze umiem ;p A tu nie ma nic o 6 piknięciach

rozwiń inne sekcje
może mieć znaczenie długość piknięć

Jak nie ma jak jest ale w innej kolumnie
4 5 6 Błędy krytyczne związane z działaniem krytycznych komponentów płyty głównej - takich jak procesor. Zobacz kolumnę Beep kody do amerykańskiego Megatrends, Inc (AMI) BIOS

dobra ale nic mi to nie podpowiada nadal… Bo wiem, że to jest związane z kartą graficzną lub zasilaczem.

Masz od kogo pożyczyć zasilacz lub kogoś u kogo możesz sprawdzić tą kartę na innym zasilaczu , trzeba to zrobić metodą prób nikt nie powie wymień zasilacz lub wymień kartę bo szkoda kasy skoro nie sprawdzisz różnych wariantów

Jutro pójdę do kumpla i sprawdzę

Jak ma zasilacz mniejszej mocy lub jakiś fell 2 , 3 czy inny wynalazek to bym nie ryzykował

ma zasilacz 600-700W gtx 750Ti i5-4460 8 gb ramu, wyjmiemy jego kartę i damy moją

I jak poszło znajomego komputer widzi kartę i się nie resetuje

Jednak nie mam takiej możliwości, a może to być wina zasilacza, że karta potrzebuję 24A na 12V, a mój zasilacz podaję 17.5A na 12V ?

Jest co całkiem możliwe komputer jej nie widzi bo nie ma takiej mocy żeby tą kartę odpalić . Pozostaje jedynie wymiana zasilacza na taki który ma mocną linię 12 V (min 24A) żeby dał radę taj karcie , na prawdę nie masz nikogo z jakimś zasilaczem .