Komputer nie wykrywa pada Xbox 360 Afterglow, sterowniki zainstalowane

Witam,

Nie wiem gdzie pisać ten temat więc piszę tutaj.

Otóż mam problem z padem AfterGlow do PC.

Żadne sterowniki nie działają.

Gdy podłącze pada do komputera zaczyna wibrować, świecić i zostaje nie wykrywalny dla komputera.

Gdy zainstaluje sterowniki to zaczyna tylko świecić lecz dalej jest niewykryty przez komputer.

Dodam że on działał u mnie na komputerze lecz 2 dni temu jakby się zresetował. Wszytsko przestało działać i próbuję znów przywrócić go do życia ale już pomysły mi się skończyły.

 

Proszę o pomoc.

Dzieki.

Dlatego też proszę zapoznać się z tym tematem: Poradnik zakładania i edycji tematu

A następnie korzystając z przycisku Edytuj i opcji Użyj pełnego edytora , dokonać korekty tytułu, tak aby konkretnie mówił o problemie.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza.

Spróbuj odinstalować wszystkie sterowniki. Jeśli możesz sprawdź na innym komputerze czy działa. I kilka pytań:

Czy pad jest od microsoftu czy od innego producenta (nie orientuje się w padach)

Czy jest przewodowy czy bezprzewodowy ?

Chyba to nie jest oryginalny od Microsoft tylko Afterglow choć nie jestem pewien.

Jest on przewodowy.

Odinstalowanie wszystkich sterowników i zainstalowanie ich od nowa działa tylko do wyłączenia komputera.

Kiedy wyłączę komputer i znów go włącze to sterowniki znów przestają działac…

 

 

EDIT:

Teraz kiedy odłączam go na chwile od komputera i znów go podłączam to pojawia się na 5 sekund w Menadzerze urzadzen po czym znika. Pad się świeci lecz nie jest wykryty przez komputer…

Masz może drugi komputer/tablet aby sprawdzić czy tam działa poprawnie ? Ja miałem podobne problemy z padem ale kilka razy odłączyłem go i zadziałało. Może to być wina komputera.

Nie mam możliwości, ja też tak teraz odpinam i podpinam ale działa to na 20 min po czym przestaje nagle go wykrywać i trzeba resetowac komputer…

Na yt są filmy jak to podłączyć ale ja nie mam takich opcji jak koledzy na YT.

Na necie wszyscy piszą żeby : Go to the Drive tab