Komputer nie wykrywa sieci utworzonej przez telefon

Chcialem ostatnio udostepnic sobie internet przez telefon i zrobilem wszystko na telefonie tak jak na instrukcjkach w internetach jest pokazane. Jednak zazdnej sieci na komputerze nie wykrywa.  Korzystam z windows 7 na dosc starym kompie. 

Ogolnie nie mam tak jak niektorzy ze klikaja sobie na pasku na dostepne sieci i wykrywaja im sie wszystkie dostepne sieci z paskiem sygnalu ( Tak na laptopie mialem )

 

U mnie wyglada to tak

%7Boption%7D

Po kliknieciu w centurm odostepniania pojawia sie to:

 

Karte sieciowa jakas posiadam skoro jestem podlaczony przez wifi do neostrady.

vbWuAZU.png

Nie wiem co to z wykrzyknikiem jest.

I tu pytanie czy cos na kompie jest zablokowane czy czegos brakuje  jak naprzyklad jakeigos sterownika? Komp zlom ledwo zipie wiec cakliem mozliwe. 

Prosze o pomoc bo bardzo potrzebna mi mozliwosc udostepniania internetu z telefonu  , a obecnie mam z tym problem.   

 

W komputerze nie posiadasz najprawdopodobniej  modułu wifi

Karta kora jest na zdjęciu to nie jest karta Wi-Fi

Co to znacza  ze nie posiadam modulu wifi?

Jestem jakos polaczony przez wifi do routera z neostrady ktory jest przy komputerze brata w drugim pokoju. Internet hula

 

Brat ma  duzo lepszy komputer (skladany ponad rok temu za 2.5k~)  i  u niego jest to samo.   Nie moge sieci udostepnic i nie ma tego spisu dostepnych sieci jak to niektorzy maja.

 

To co mam teraz zrobic?

Jestem zielony , a potrzebuje miec mozliwosc udostepniania neta mobilnego czy to z komorki czy przez modem.

Niedlugo kupuje nowego kompa stacjonarnego i  chyba tego problemu miec nie bede ?

Na rysunku który przedstawiles karta sieciowa która tam widnieje jest karta PRZEWODOWA. A więc nie Wi-Fi więc jeśli żadnej innej kart nie masz to Wi-Fi nie zlapiesz

A z drugiego rysunku wynika ze internet masz po kablu…