Komputer nie wyświetla mp3 Grundig (wykrywa go)

Dokładnie jest tak- instaluje mp3 i jest wszystko w porządku, lecz, gdy chce coś wrzucić na nią nie da rady- nie ma go w moim komputerze. Urzadzenie istnieje w panel—>system—>menedżer urządzeń, jest wykryty przez komputer, poniewż pokazuje mi się dane akcje, lecz nie ma otwórz folder, tylko odtwórz przez wmp, albo winampa.

A jak na innym kompie się zachowuje?

Jak masz WIN98/SE musisz wcześniej wgrać stery do MP3.

Inne urządzenia na USB pracują poprawnie?

Tak podłączam joystick i wykrywa go normalnie, gram na nim, mam XP Pro, na innym kompie działa, ale wspomne, że nie dawno wgrywałem system i miałem problem ze sterem z płyty głównej, może poprostu zainstalowac usb???

Czy kiedyś ten MP3 pracował na tym kompie?

Spróbuj tak?

  • wgraj stery do płyty głównej

i to:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=101306

tomu250 możliwe że masz na komputerze jakieś wirtualne napędy.

W Narzędziach Administracyjnych, Zarządzanie komputerem, Magazyn, Zarządzanie Dyskami, spróbuj zmienić literę napędu MP3 np na L.

Wtenczas powinien sie pokazać jako dysk wymienny w oknie Mój komputer.

JNJN ja raczej nie chce odinstalowywać wszystkiego, bo znowu będe miał problem ze sterownikiem płyty głównej :(, a fiesta w tych zarządzaniach wogóle nie mam wyswietlonej mp3! !!

a sterowniki do niego wgrałes ?? a sp2 do xp masz ??

Goły XP powinien go sam wykryć jako dysk wymienny.

bez sp 2 moze byc problem

niestety jak ktos moglby cos innego poradzic JNJN zrobiłem, to co mówiłeś, lecz nie pomaga :confused: mam sp2, xp pro, wgralem stery do polyty glownej, w narzędziach admin. nie ma go WOGOLE, mp3 pracowała bardzo dobrze, komp sprawny w 100%.

Złączono Posta : 25.04.2007 (Sro) 9:56

Temat zamkniety :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zaczalem od podstaw (instrukcji obslugi mp3) i udalo sie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

dzieki za wszystkie podpowiedzi.