Komputer nie wyświetla obrazu

Witam. Mam problem chciałem zainstalować nowe sterowniki do karty graficznej więc znalazłem jeden poradnik jak to zrobić. Mówili najpierw ,że trzeba odinstalować stare i przeczyścić CCleanerem. Odinstalowałem zresetowałem kompa i rozdzielczość była ustawiona na najniższą chciałem ją zmienić na większą wtedy monitor się zrobił czarny i wyskoczył komunikat ,że coś jest z grafiką ,że chyba za duża. I chce ją teraz zmienić tylko pytanie jak ???. Cały czarny nic się nie dzieję tylko komunikat jest. Jak go włączam to słyszę melodyjkę powitalną Windowsa. Proszę o jak najszybszą pomoc mój tata strasznie krzyczy a chciałem dobrze…

P.S Nie mogę włączyć trybu awaryjnego bo jak jest te pole włącz normalnie windę albo awaryjnie to strzałkami nie mogę ruszać. I czy w BIOSIE to coś da rade proszę o pomoc. Jestem u babci odpowiedzi mogę dopiero jutro zobaczyć.

Rozdzielczość się zmienia jak są już nowe stery. Spróbuj wejść w trybie awaryjnym, jak te strzałki nie działają to spróbuj na klawiaturze z ps2 może masz na usb i usuń podstawowy sterownik VGA.

Dzięki spróbuję mam dwie klawiatury jedną przewodową i jedną bezprzewodową w tej przewodowej nie działa. I napisałeś ,że “Rozdzielczość się zmienia jak są już nowe stery”. Ja po prostu je odinstalowałem i restart kompa i nic nie instalowałem tylko rozdzielczość zmieniłem. Ale dziękuję ,że mi odpisałeś bo tata mnie straszył , że trzeba nową kartę kupić. Napisze czy zadziała.