Komputer nie wyszukuje ip

Witam,

Mam taki problem gdyż w październiku założylam internet, niestety działał tylko trzy tygodnie ponieważ zginął adres ip (nie dało się go nawet wyszukać w cmd). oddałam komputer aby go sformatować lecz gdyż to zrobili to po trzech tygodniach było to samo (nie działał internet i nie da się wyszukać ip). proszę o pomoc gdyż nie wiem co się dzieje… czekam na odpowiedź. Pozdrawiam!

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu swojego posta i opcji Użyj pełnego edytora, dokonać odpowiedniej korekty.

W przeciwnym razie trafi on do Kosza.

Posiadam niemiecki laptop na ktorym nie da sie uyzwac polskich znakow. Z gory przepraszam prosze o wybaczenie

Wystarczy dodać polski układ klawiatury i gotowe.

dziękuję za radę. pozdrawiam!

ola21, to skoro już masz polskie znaki, to wyedytuj i popraw swoje poprzednie posty.

już poprawiłam.

Uruchom wiersz poleceń i podaj wynik poniższego polecenia :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

Wynik wklej w tagu code (możesz użyć przycisku z ikonką dwóch nawiasów ostrokątnych na pasku narzędzi edytora postu) lub na stronę http://wklej.org i podaj tu tylko link.

gdy wpisuje to w wierszu polecenia to niestety to nie działa… 

Co to znaczy nie działa?

nie wyszukuje tych wszystkich ip w cmd…

Mnie nie interesuje czy wyszukuje czy nie, tylko chce zobaczyć wynik tego polecenia, aby mógł w ogóle zacząc analizować problem. Jeśli jest jakiś błąd, to go również pokaż. Jak wpisujesz polecenie i przeskakuje tylko do nowej linii, to też chcę zobaczyć. Bez tej wiedzy nie mam nawet jak Ci doradzic co robić. Zasada jest prosta, konkretne pytanie = konkretna odpowiedź, konkretna odpowiedź = szybkie uzyskanie pomocy.

Piszę z koleżanki laptopa więc jutro postaram się sprawdzić u siebie ten błąd i napisać co wyskakuje po napisaniu ipconfig.