Komputer nie wyszukuje ip


(Olg0mar) #1

Witam,

Mam taki problem gdyż w październiku założylam internet, niestety działał tylko trzy tygodnie ponieważ zginął adres ip (nie dało się go nawet wyszukać w cmd). oddałam komputer aby go sformatować lecz gdyż to zrobili to po trzech tygodniach było to samo (nie działał internet i nie da się wyszukać ip). proszę o pomoc gdyż nie wiem co się dzieje... czekam na odpowiedź. Pozdrawiam!


(rgabrysiak) #2

Dlatego też proszę, korzystając z przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu swojego posta i opcji Użyj pełnego edytora, dokonać odpowiedniej korekty.

W przeciwnym razie trafi on do Kosza.


(Olg0mar) #3

Posiadam niemiecki laptop na ktorym nie da sie uyzwac polskich znakow. Z gory przepraszam prosze o wybaczenie


(rgabrysiak) #4

Wystarczy dodać polski układ klawiatury i gotowe.


(Olg0mar) #5

dziękuję za radę. pozdrawiam!


#6

ola21, to skoro już masz polskie znaki, to wyedytuj i popraw swoje poprzednie posty.


(Olg0mar) #7

już poprawiłam.


(roobal) #8

Uruchom wiersz poleceń i podaj wynik poniższego polecenia :arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/kopiowanie-wynikow-polecen-wiersza-polecen-windows-t499881.html

ipconfig /all

Wynik wklej w tagu code (możesz użyć przycisku z ikonką dwóch nawiasów ostrokątnych na pasku narzędzi edytora postu) lub na stronę http://wklej.org i podaj tu tylko link.


(Olg0mar) #9

gdy wpisuje to w wierszu polecenia to niestety to nie działa... 


(roobal) #10

Co to znaczy nie działa?


(Olg0mar) #11

nie wyszukuje tych wszystkich ip w cmd...


(roobal) #12

Mnie nie interesuje czy wyszukuje czy nie, tylko chce zobaczyć wynik tego polecenia, aby mógł w ogóle zacząc analizować problem. Jeśli jest jakiś błąd, to go również pokaż. Jak wpisujesz polecenie i przeskakuje tylko do nowej linii, to też chcę zobaczyć. Bez tej wiedzy nie mam nawet jak Ci doradzic co robić. Zasada jest prosta, konkretne pytanie = konkretna odpowiedź, konkretna odpowiedź = szybkie uzyskanie pomocy.


(Olg0mar) #13

Piszę z koleżanki laptopa więc jutro postaram się sprawdzić u siebie ten błąd i napisać co wyskakuje po napisaniu ipconfig.