Komputer niechce przywrocic komputera do pewnego dnia

(Martiiin) #1

witam chce cofnac system do pewnego dnia ale po prostu nie idzie... ;/ niby wszystko przywraca... a po ponownym włączeniu komputera wyskakuje komunikat że " Nie można przywrócić komputera do tego dnia" inne przwracania działają ale mi chodzi o ten ...

czy można jakoś to naprawić żeby przywrócił??? obok jest napisane " punkt kontrolny systemu" .....

(Boguszek) #2

Nie niemożna :frowning: bo to przywracanie w windows xp to jest takie lipne :wink: sam kiedyś chciałem z tego skorzystać takie same komunikaty otrzymywałem że żadne zmiany nie zostały wprowadzone że że system windows nie został pomyślnie przywrócony do tego dnia :evil:

(L337 Crew) #3

Martiiin jeżeli ten pkt. był tworzony dosyć dawno, to nie ma szans ... ponieważ prawdopodobnie zaszło sporo zmian .

Boguss

niezgodzę się ;]

Jak się wie jak tego używać, to działa świetnie ...

przykład ?

Instalujemy stery do grafiki ...

zainstalowaliśmy takie, na których karta "nie wstała" ...

Teraz nie możemy nic zrobić, ponieważ po zalogowaniu gaśnie nam obraz i następuje reset kompa ...

No więc wchodzimy do awaryjnego i tam przywracamy, ponieważ system przy instalacji sterowników automatycznie tworzy pkt. przywracania ;]

Możemy też wykorzystać funkcję "ostatnia znana (działająca) konfiguracja" ...

(Martiiin) #4

chodzi mi o dzień 16 listopada więc to jeszcze nie tak dawno....moze ktoś ma jakieś pomysły co zrobić żeby jednak się udalo do tego dnia wrocić ??:frowning:

(Danielm86) #5

spróbuj w trybie awaryjnym :wink:

(Martiiin) #6

echh niestety nic tryb awaryjny niedał ;/