Komputer odbiera dużo spamu

Witam,

bardzo prosze o pomoc w rozwiązaniu problemu z dużą ilością przychodzącego spamu do mojej skrzynki pocztowej. Konto nie jest założone na żadnym z portali typu onet, wp, itp.dlatego bardzo mnie dzwi jego ilość.

W załączeniu przesyłam log-a z OTL

http://wklej.to/xSJT7

Jeżeli log nie jest prawidłowo wykonanay bardzo proszę o “naprowadzenie na własciwy tor” :slight_smile: nie jestem wybitnym znawcą tematu więc coś mogłem zmaścić…

poadrawiam

Krzysztof

Przeskanuj system Malwarebytes i przeczyść rejestr ccleanerem

Witam,

dzięki za poradę, zgodnie z sugestią przeskanowałem i przeczyściłem jednak nadal przychodzi spam.

Jakieś nowe pomysły, uciążliwe jest czyszczenie folderu spam po całym dniu nieodbierania poczty :frowning:

pozdrawiam

Krzysztof

Spamhilator

Log jest ok, pewnie zarejestrowałeś się / podałeś gdzieś e-mail. A owy portal / jakiś bot. Przesłał ten mail na listę mailingową i masz swój spam. Nie da rady się z tego wypisać :slight_smile:

Witam,

marne pocieszenie :wink:

Systemowy [live mail] filtr antyspamowy całkiem dobrze sobie radzi, trzeba go tylko przyuczyć do filtowania więć nie będę na razie instalować proponowanego programu.

Przeskanuję jeszcze komp dostępnymi na portalu programami, może coś znajądą, a może nie :? o wynikach niezwłocznie poinformuję.

dziękuję za zainteresowanie.

Krzysztof