Komputer PC i5-4670, 16GB DDR3, R9 285 + obudowa Zalman R1

Sprzedam nieco niekompletny komputer PC, brakuje tylko dysków oraz zasilacza.

Procesor: Intel Core i5-4670 3.40GHz, Rdzenie: 4, Procesory logiczne: 4
Chłodzenie: SilentiumPC Spartan PRO HE924
Płyta Główna: ASUS H97 PLUS
Pamięć: 16GB (2x8GB) HyperX DDR3 1333Mhz
Obudowa: Zalman R1 + dodatkowy wentylator SilentiumPC Zephyr 120mm (łącznie 4 szt)
Grafika: Club 3D AMD Radeon R9 285 2GB
Napęd: Nagrywarka DVD

Obudowa została oklejona folią z nadrukiem imitującym fakturę Gwiazdy Śmierci ze Star Wars. Łatwo można ją usunąć na żądanie kupującego.

Wystarczy dołożyć porządny zasilacz oraz własne dyski i macie do dyspozycji całkiem dobry gamingowy komputer. Sprzęt jest całkowicie sprawny, syn przejął moją konstrukcję a ja przeszedłem na Ryzena.

Do zestawu dokładam kilka kabelków SATA, zaślepkę na DVD, tylne śledzie, trytki do wiązania kabli, płyty instalacyjne i instrukcje do płyty głównej, przejściówkę DVI/VGA, dodatkowe śrubki oraz sanki do montowania dysków 3,5 cala.

Za cały komplet pragnę uzyskać 2000 zł. Nie interesuje mnie wymiana, no może tylko na GTX 1080 :wink:

https://www.olx.pl/oferta/komputer-stacjonarny-i5-4670-16gb-ddr3-r9-285-obudowa-zalman-r1-CID99-IDqRLxf.html

Kontakt przez PW na forum lub mailem na MÓJ_NICK ( at ) gmail . com

Jakbyś dał o tym znać 14 dni temu to bym w ciemno kupował :frowning:

Czy ja wiem, za niewiele więcej masz nowy zestaw o lepszej specyfikacji i z systemem https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01K9FN570/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1&language=pl_PL&tag=pepperpl09-21

1 polubienie

Pomijając słabszy procek :wink:

A tam jest 3470, czy 4670? Bo co innego w temacie, a co innego w opisie.

Sorki, oczywiście chodzi o i5 4670

To ten komputer dla syna mialeś dać jednak sprzedajesz?

Dawno sprzedane :slight_smile:

ale na blogu napisałeś że dla syna dałeś, a minęło od tego czasu może dwa dni, ale rozumiem pewnie miałeś napisany blog w szufladzie który leżał :smiley:

Syn dostał moją konfigurację z i7. Sprzedawałem jego stary komp.

1 polubienie