Komputer Pentium D 925 2x3GHz, 2GB RAM, DYSK 1TB,itd, kosior

Witam mam do sprzedania komputer stacjonarny składany własnoręcznie. Sprzedaję gdyż nie korzystam po tym jak dostałem laptopa. Komputer służył głównie do grania i nie mogę mieć żadnych zarzutów co do jego działania. Zapraszam do przeglądnięcia oferty.

Obudowa Tracer : model TRO-616 czarna, przedni panel podświetlony na niebiesko, dodatkowy boczny kanał wentylacyjny.

Zasilacz Tracer 400W model 4life/Hellfire

Płyta główna Firmy Gigabyte : model GA-8I945G PRO, płyta ta posiada wbudowany akcelerator graficzny, który przy większych wymaganiach wspomaga kartę graficzna.

Procesor Firmy Intel : model Pentium D 925, taktowanie procesora 2x3GHz, 4MB cache

Pamięć RAM firmy Kingston : 2 x 1 GB w dualu taktowanie 800MHz

Karta Graficzna Firmy Gigabyte GeForce 8600GT Silent Pipe II 256MB DDR 3, SLI Technology. Ultra cicha i wydajna, posiadam do niej pudełko.

Dwa dyski twarde o łącznej pojemności 1TB !!

-Seagate Barracuda 7200.10 250GB.

-Samsung model: HD753LJ 7200rmp/32mb cache 750 GB.

Nagrywarka Firmy LITE-ON, DVD-RW, nodel SOHW-1693S

Na procesorze zamontowany wiatrak renomowanej i niezawodnej firmy Pentagram, model :

Freezone QVC-100 AlCu+.

Oczywiście cały sprzęt jest już po gwarancji ale wszystko jak już wcześniej wspominałem śmiga jak należy. Daję 14 dniową gwarancję rozruchową, w celu potwierdzenia moich słów. Wszystkie części komputera oryginalne i dobierane starannie by wszystko działało optymalnie.

Sprzęt nigdy nie podkręcany, nie serwisowany.

W celu jakichkolwiek pytań proszę o kontakt, kom 880702802, bądź email legiawawa@gmail.com

Oczywiście istnieje możliwość odbioru osobiście.

Dorzucam kabel zasilający i kabel do podłączenia monitora DVI / DVI .

Pytania na email badź telefonicznie

http://allegro.pl/show_item.php?item=1471229293