Komputer pika po włożeniu drugiej kości ram

Witam dzisiaj zakupilem druga kosc ram idetyczna jak ta pierwsza .Po wlozeniu drugiej kosci Komputer zaczyna pipczec i po chwil sie wylancza.Dodam ze 2 kosci dzialaja w pierwszym slocie natomiast jak sa juz razem nie :c

Plyta:Gigabyte GA-H81M-DS2, H81, DualDDR3-1600, SATA3, mATX (GA-H81M-DS2)

RAM:GoodRam Play DDR3 4GB 1600MHz CL9)

włóż starą kość do drugiego slota, jak nie będzie działać to masz odpowiedź: uszkodzony slot. Można spróbować go oczywiście przeczyścić. Ew. reset mobo

Ja w swoim komputerze muszę wkładać ramy chyba z 10 razy zanim wspaniałomyślnie komputer uzna, że są dobrze włożone.

Spróbuj różnych kombinacji pamięci, jeśli drugi slot nie jest uszkodzony, to za którymś razem powinno zadziałać

Wlozylem stara kosc do drugiego slota wlaczyc sie byl czarny ekran i po paru sekundach sie wylaczyl

za drugim razem wlaczyl sie i zacza pipczek

no to na 90% uszkodzone gniazdo, możesz je przemyć jakimś Kontaktem czy innym płynem do czyszczenia elektroniki, aczkolwiek szanse marne

A czy jest moze jakis program ktory wykryje mi na 100 % ze gniazdo jest uszkodzone ?

Najlepszym testem jest włożenie w 100% sprawnej i przetestowanej pamięci. Żadnym programem tego nie sprawdzisz, są testery płyt głównych które się wpina pod PCI i pokazują numer błędu, aczkolwiek nie jestem przekonany czy w tym przypadku coś pokaże. Zobacz czy nie dostał się tam jakiś kłąb kurzu.

2 kosci sa na 100 % sprawne
jedna i druga dziala pod ddr_2
a zadna pod ddr_1
I jak sa dwie to tez nie dziala co jest chyba dziwne

A moze windows tyle nie obsluguje ?
Windows 7 Home Basic 64

Tylko co ma do tego windows skoro nawet nie dochodzi blisko jego uruchamiania?

Slot jest uszkodzony, tak jak już ci wcześniej pisali.

rammmmmmmmmm

43245r23423432