Komputer piszczy po uruchomieniu a na ekranie nic się nie wyświetla

witam mam problem z komputer a więc zaczynajmy od początku pewnego dnia zobaczyłem że mój komputer nie radzi sobie z grami wiec chciałem go ulepszyć więc kupiłe zasialcz z obudową , ram , procesor  i płytę główna . po złożeniu komputera i odpaleniu komputer zczą piszczeć a nic się nie wyświetlało na ekranie. 
moje parametry :
procesor i5 750 2,66ghz z turbo boostem
karta graficzna geforce gt730 1gb ddr5
zasilacz hp 300w 
płyta główna msi ms 7616
Proszę o odpowiedz .

manual od płyty w łapę i przeczytaj jakie kody dźwiękowe odpowiadają konkretnym podzespołom, na odległość w pierwszej kolejności stawiam na RAM

Posprawdzaj czy dokładnie powpinałeś elementy, w szczególności ram. Następnie podaj szczegóły tych pisków: ilość i długość.

 

Co to jest i kto teraz coś takiego kupuje? sam CPU to 95 W? i ten zasilacz może w ogóle nie pracować z innymi płytami, jak tylko z firmowymi HP?

 

 

Płyta OEM, czyli same problemy?

 

Jaką masz pamięć - max do tych płyt to DDR3 1333.

 

Same problemy i to co wyżej napisano.

 

Edit:

I karta GT730 to do grania za bardzo się już nie nadaje.

 

tak manual mówi że to ram albo grafa lecz grafe sprawdzałem w starym kompie i działa a ram kupiłem od typka prosto z kompa

Może już nie mówmy o tym czy to jest dobre do grania czy nie ale proszę pomoże mi ktoś rozwiązać problem a co do ramu to mam ddr3 1333 goodram (2x2gb) a co do zasilacz to sprawdzałem na innym 300w fujitsu simens i to samo ale hp lepszy troszku ale błąd wskazuje na grafe albo ram ale to jest sprawne 

Pisk jest ciągły, a gdy trzymam lub naciskam przycisk reset to to przestaje na chwilę może coś to zmienia?

Jeśli sprawdziłeś inne podzespoły, to zostaje płyta + CPU?

 

A że to płyta OEM, to może z nią być problem, czyli kompatybilność twoich części lub jest uszkodzona?

TO JA NWM MOŻE KTOŚMIAŁ TAKI PROBLEM TO NIECH NAPISZĘ PLIS

A chłodzenie na CPU masz założone dobrze? i wentylator podpięty do płyty.

 

Czy jak uruchamiasz, wentylator kręci się na CPU?

 

Na założonych poprawnie podzespołach robiłeś reset biosu baterią lub zworką? (poprawny reset zresetuje ustawienia daty i godziny w biosie) po tej operacji ustaw tylko to ponownie i zapisz bios Save i start.

Witam dzięki za pomoc a wiec rozwiązałem ten problem następująco : zrobiłem reset biosu i wsxystko jest ok a i wiem czemu wcześniejszy reset nie pomógł ponieważ za krótko zwierałem zworki albo dlatego że zwierałem bez bateri. Tym razem zwarłem z baterią lecz na 30min i teraz wszystko chodzi