Komputer piszczy podczas instalowania windowsa

Witam mam problem z instalacja windowsa otoz po skopiowaniu plikow komputer sie resetuje i wyskakuje napis ze dowolny klawisz spowoduje rozruch cd i wtedy zaczyna piszczec prosze o pomoc!

Patrzałeś czy wszystkie podzespoły komputera się nie odczepił, albo nie poluzowały?

Wszystko jest dobrze podpiete :confused:

A skąd dochodzi ten dźwięk i jaki jest ciągły czy przerywany opisz dokładniej.

Dodane 06.08.2010 (Pt) 14:33

I napisz jakiego WINDOWSA instalujesz.

Dzwiek jest glosny i sa krotkie przerwy a skad dochodz jakos nie moge wywnioskowac

Dodane 06.08.2010 (Pt) 14:35

Windowsa xp

Dzwięk pewnie dochodzi z głośniczka systemowego, a jaki masz procesor i jaka jest jego temperatura? Zmierz temp. procka EVERESTEM tu masz link i podaj http://www.dobreprogramy.pl/Everest-Ult … 12798.html bo to może być od zbyt wysokiej temp. procesora.

Amd athlon II X3 435 2.9 nie moge wlaczc kompa bo nie mam windowsa ale w biosie temperatura nie dochodzi do 40 stopní

A czy kompa masz nowego? Jak nie to czy wymieniałeś w nim jakieś podzespoły? np: zasilacz, kartę graficzną, albo pamięć?

Wymienilem tylko nagrywarke

To przyczyna może tkwić w karcie graficznej, albo w zasilaczu, może któryś z tych podzespołów skończył żywotność. A wcześniej jak miałeś na komputerze system to się resetował?

Nic sie zlego nie dzialo.komp ma 3miesiace

aha, to nie ma co główkować, jak masz kompa dopiero 3 miechy to napewno masz na niego gwarancję, więc radził bym Ci zadzwonić do sklepu, gdzie kupiłeś kompa, jak masz na gwarancji to zrobią za free. Ja miałem podobny problem w starym komputerze, przyczyną był zasilacz, ale nie wiem jak jest u Ciebie. Nic więcej nie pomogę. Pozdrawiam.

Dzieki za pomoc!a moze ktoś inny bedzie mial jakis pomysł?

Dodane 06.08.2010 (Pt) 17:58

Nikt nie ma więcej pomysłów?