Komputer po aktualizacji się nie uruchamia w10

Witam posiadam nowy pc od 24 godzin.
Z systemem W10 1703
Włączyła się aktualizacja i po chwili uruchomił się ponownie, ale ekran wygląda tak:

Co robić ?

Czekać nawet godzinami… Nie wolno przerwać.

nie przerwałem aktualizacji

Tydzień urlopu bez kompa. Pójść na spacer, wyrwać laskę jakąś i wrócisz zdrowszy :stuck_out_tongue:

Jak to naprawić TO NIE JEST ŻART

Ale my serio tylko z przymrużeniem oka :slight_smile:

Jak komp jest nowy, to ważnych danych zapewne na nim nie ma. Pendrive z instalką i jedziesz od nowa.

tak tylko wszystkie ważne ze starego

Pisze sie format C :stuck_out_tongue:

To teraz zapamiętaj windows jest jak kobieta upierdliwa i wnerwiająca :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ale jak to naprawić

Ale czemu piszecie, że to problem z Windowsem skoro ja tam nie widzę ekranu jego ładowania tylko logo producenta sprzętu?

@Winspace7 Wejdź do bios i wyłącz FastBoot. Coś nie pykło przy próbie uruchomienia po aktualizacji.

Jak zdechł Windows to nie naprawisz, niestety Zostaje ponowna instalacja. Na przyszłość robi się dwie partycje, jedna z windowsem, druga z danymi. Jak zdechnie Windows dane zostają.

Zmienic kalendarz, 2019 skończony. :wink:

Live CD i odzyskujemy dane na USB, a jak Windows nie wstanie -> reinstalujemy i pozwalamy mielić do tygodnia.

Tak tylko przypominam, że użytkownik przyszedł z problemem. Wiem jaką ma tutaj historię, ale możecie skończyć te podśmiechujki.

Dziękuję

1 polubienie

Tak jak piszą: jakiś Linuks Live z CD lub pena, zgrywamy dane na pendrive lub dysk zewnętrzny, a potem instalacja Windows. Najszybszy i, chyba, najmniej skomplikowany sposób.

Znalazłem rozwiązanie:

  1. Kliknij przycisk zasilania
  2. Znowu kliknij przycisk zasilania
  3. Czekaj aż się uruchomi