Komputer po formacie strasznie laguje!

Witam ostatnio komputer strasznie laguje nawet podczas używania przeglądarki ( o grach to już wogóle ) 

Wyłączyłem AREO oraz nie które nie potrzebne usługi typu, tablet i pióro dotykowe itd. nic nie pomogło

wymagania komputera:

http://imgur.com/MhsFINF

zużycie cpu i ramu podczas używania przeglądarki

Wszystkie sterowniki zainstalowane? Sprawdzałeś w jakieś kondycji jest dysk twardy?

Masz świeży system , używasz chroma i tylko 2 GB RAM . Jeszcze kilka dni będzie tak “lagował” W menager zadań kliknij- “pokaż procesy wszystkich użytkowników” i pewnie będzie dużo ramu i procka dla HOSTS , Trusted instalers i pewnie nowy antywirus…

Windows musi sie zaktualizować niestety

Najlepszym rozwiązaniem dla mnie było zainstalowanie programy antywirusowego 360 Total security.

W tool boxie ma przycisk “patch up” i pobiera sobie sam wszystkie aktualizacje windows, śmiało można wyłączyć całkowicie w usługach windows update, defendera i windows driver foundation(to ten od hosts i mielenia dyskiem :))…

  Automatycznie pobiera wszystkie łatki bezpieczeństwa, a inne możesz zaznaczyć ręcznie…po 3 godzinach od świeżej instalacji miałem już wszystko zainstalowane.

 

A tak po za tym polecam 360 Total Security —

Optymalizacja Windows to nie taka prosta sprawa . Poszukaj w tematach na forum . Mnie się już pisać nie chce na ten temat .