Komputer po infekcji (Cryptolocker)

Witam,
2 dni temu mój komputer złapał wirusa o nazwie Cryptolocker (wszystkie pliki zyskały rozszerzenie .encrypted). Wyczyściłem go programem SpyHunter, a następnie dokonałem sprawdzenia przy pomocy Malwarebytes Anti-Malware i Adwcleaner. Ten ostatni znalazł 6 problemów, które naprawiłem. Chciałbym się dowiedzieć czy komputer jest już “czysty” i dlatego bardzo proszę o sprawdzenie logów systemu. Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

FRST
http://wklej.org/id/2378698/

Addition

http://wklej.org/id/2378699/

Shortcut

http://wklej.org/id/2378700/

OTL

http://wklej.org/id/2378701/

Z deszczu pod rynnę ?

Poczytaj mi mamo , poczytaj mi tato :

http://www.fixitpc.pl/topic/19809-portale-z-oprogramowaniem-instalatory-na-co-uwa%C5%BCa%C4%87/#entry130095

 

"4.  Dodatkowa uwaga: Większość tematów pokazuje ślady instalacji określonych niepożądanych skanerów SpyHunter i YAC (Yet Another Cleaner). Użytkownicy zaprawieni adware wg w/w metod próbując się ratować nieumiejętnie szukają pomocy na Google i trafiają w tendencyjne wysoko pozycjonowane na Google opisy “usuwania malware” tak skonstruowane, by pobrać kolejny wątpliwy program jakoby usuwający infekcje (po instalacji okazuje się, że tylko wersja płatna ma właściwości usuwające, lub inne dziwne zjawiska). Z określonych powodów skanery nie mogą być w detekcjach innego producenta (wejście na drogę prawną, SpyHunter ma bogatą przeszłość takich wyczynów). "

Ja po cryptolockererze to bym radził postawić system od nowa w sumie to nic wartościowego się po takim ataku i tak nie ostało (no chyba że zapłaciłeś haracz) a tak będziesz miał 100% pewności że nic nie zostało 

i.txt

Postawiłem system od nowa. Dziękuję za pomoc =)