Komputer po włożeniu kości ramu spalił się?

(Natrixowa) #1

Cześć.

Chciałam przełożyć kość z jednego komputera do drugiego.( w pierwszym chodziło bez zarzutów)

A więc wyłączyłam komputer z zasilania wyciągnęłam ram po czym poszłam do drugiego kompa odłączyłam go z zasilania i włożyłam trzecią kość ramu.

Włączam komputer odeszłam na moment do drugiego pokoju, a tu coś okropne mi śmierdzi spalenizną.

Odłączyłam szybko komputer z zasilania i wyciągnęłam ram.

Spalony ram . Popatrzyłam na to co się tam wkłada ten ram ( nie wiem jak się to nazywa) spalone w tym samym miejscu.

Nawet nie próbowałam podłączyć go do prądu i włączyć bo się boje , ze mnie skopie , albo uszkodzi się jeszcze bardziej.

Możliwe jest to, że źle ram włożyłam teraz wg żałuje, że tam ręce wciskałam :frowning: :frowning:

Spotkaliście się już z takim beznadziejnym przypadkiem jak mój?

Jak myślicie spróbować go włączyć?

Mogło się coś uszkodzić jeszcze ? ;//

(Lukaszk 89) #2

Najprawdopodobniej już nic nie zrobisz, jeśli szyny na ram poszły.

Najlepiej zanieś komputer do serwisu(najmniej to pewno płyta główna do wymiany).

(Marcinch7) #3

Może włożyłaś do złego slotu? lub DDR3 do DDR2 lub na odwórt, ale to już byłby hardkor :stuck_out_tongue:

Odpal i zobacz co się stanie...

(Natrixowa) #4

jedno takie wejscie na ram tylko spalone znaczy tylko w jednym widać to spalone.

-- Dodane 09.08.2010 (Pn) 20:05 --

że jakie DDR3 i DDR2 ? :lol:

(djkamil09061991) #5

w najgorszym wypadku spaliła się płyta główna, której nie bedzie warto naprawiać.

(suchmen) #6

Może komp nadal będzie działał? Ja bym odpalił go przy czym był bym blisko gniazdka żeby go odłączyć szybko w razie czego. I tak nie zaszkodzi zobaczyć co się stanie. Zapewniam Cię, że nie wybuchnie ani nie porazi prądem

(Natrixowa) #7

spróbuje jutro go odpalić , bo dziś już nie mam do tego siły.

dam znać jak poszło i czy żyje.

Pozdrawiam

-- Dodane 10.08.2010 (Wt) 18:55 --

Nie włączyłam jeszcze komputera bo się boje, ze wszystko pójdzie .

Karta graficzna, muzyczna, dysk, ram który włożę itd.

-- Dodane 15.08.2010 (N) 19:13 --

spróbowałam włączyć komputer,ale komputer się nie włącza.

płyta główna poszła? ;/