Komputer po włożeniu kości ramu spalił się?

Cześć.

Chciałam przełożyć kość z jednego komputera do drugiego.( w pierwszym chodziło bez zarzutów)

A więc wyłączyłam komputer z zasilania wyciągnęłam ram po czym poszłam do drugiego kompa odłączyłam go z zasilania i włożyłam trzecią kość ramu.

Włączam komputer odeszłam na moment do drugiego pokoju, a tu coś okropne mi śmierdzi spalenizną.

Odłączyłam szybko komputer z zasilania i wyciągnęłam ram.

Spalony ram . Popatrzyłam na to co się tam wkłada ten ram ( nie wiem jak się to nazywa) spalone w tym samym miejscu.

Nawet nie próbowałam podłączyć go do prądu i włączyć bo się boje , ze mnie skopie , albo uszkodzi się jeszcze bardziej.

Możliwe jest to, że źle ram włożyłam teraz wg żałuje, że tam ręce wciskałam :frowning: :frowning:

Spotkaliście się już z takim beznadziejnym przypadkiem jak mój?

Jak myślicie spróbować go włączyć?

Mogło się coś uszkodzić jeszcze ? ;//

Najprawdopodobniej już nic nie zrobisz, jeśli szyny na ram poszły.

Najlepiej zanieś komputer do serwisu(najmniej to pewno płyta główna do wymiany).

Może włożyłaś do złego slotu? lub DDR3 do DDR2 lub na odwórt, ale to już byłby hardkor :stuck_out_tongue:

Odpal i zobacz co się stanie…

jedno takie wejscie na ram tylko spalone znaczy tylko w jednym widać to spalone.

Dodane 09.08.2010 (Pn) 20:05

że jakie DDR3 i DDR2 ? :lol:

w najgorszym wypadku spaliła się płyta główna, której nie bedzie warto naprawiać.

Może komp nadal będzie działał? Ja bym odpalił go przy czym był bym blisko gniazdka żeby go odłączyć szybko w razie czego. I tak nie zaszkodzi zobaczyć co się stanie. Zapewniam Cię, że nie wybuchnie ani nie porazi prądem

spróbuje jutro go odpalić , bo dziś już nie mam do tego siły.

dam znać jak poszło i czy żyje.

Pozdrawiam

Dodane 10.08.2010 (Wt) 18:55

Nie włączyłam jeszcze komputera bo się boje, ze wszystko pójdzie .

Karta graficzna, muzyczna, dysk, ram który włożę itd.

Dodane 15.08.2010 (N) 19:13

spróbowałam włączyć komputer,ale komputer się nie włącza.

płyta główna poszła? ;/