Komputer po wyłączeniu sam się włącza

Witam .

Wczoraj uruchomiłem (pierwszy raz u mnie w domu) kompa z budą od AEROCOOL GT Black Advance. Przede mną uruchamiał go u siebie znajomy informatyk, który mi załatwił tego kompa. Komp jest nowy. Na pierwsze rzut oka wszystko gra i ok wszystko. Potem gdy chciałem wyłączyć kompa zaczął się aktualizować. Aktualizacja się już instalowała ale kiedy przyszedłem po czasie zobaczyłem pulpit gdzie myślałem, że już się wyłączył. Chcąc wyłączyć 2 raz włączyła się 2 aktualizacja i znowu sie uruchomił ponownie. Poczekałem i zobaczyłem, że ZA KAŻDYM razem jak go wyłączam on się uruchamia ponownie. Zamykałem go przez MENU Start, przez przycisk włączenia na obudowie i ciągle się uruchamia ponownie. Informatyk nic nie wspomniał jak dawał mi kompa. Nie mam pojęcia co zrobić i ręce mi opadają, bo nowy komp i już na początku są z nim problemy …  Pomóżcie  :frowning:

 

matek2205 , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus